benden bi kaç alıntı...

Deneme Çalışmalar - benden bi kaç alıntı... ...

benden bi kaç alıntı...
nurrsell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurrsell

Öğrenci

benden bi kaç alıntı...

Alt 19-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopu pek bilmiyorum ama kendimce bi kaç çalışmalarımı sizlerle paylaşmak istiyorum

benden bi kaç alıntı...

benden bi kaç alıntı...

benden bi kaç alıntı...

benden bi kaç alıntı...

yaptığım espri katmayı severim özellikle bir ürünün tanıtımında slogan yapmak isterim görsel ve sözel olarak başarılı olduğum için grafikerlik düşünüyorum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi öncelikle bu düşünceniz oldukça yanlış
"sözel olarak başarılı olduğum için grafikerlik düşünüyorum"
Grafikerlik sözel mantık güdülebilenecek bir meslek değildir. Site içi prof. çalışmalarla kendi çalışmalarınızı algı yolu ile idrak etmeye çalışırsanız ne demek istediğimi kavrayabileceğinize eminim
Bu mesajdan alıntı yap
tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 19-02-2009 #3
görsel olarak ta yaptıgın calısmalardan o kadar iyi olabileceğini düşünmüyorum benden bi kaç alıntı...
Özellikle kesimlerin berbat benden bi kaç alıntı...
Bu mesajdan alıntı yap

nurrsell

Öğrenci

Alt 19-02-2009 #4
berbat olduğunu biliyorum ama bunları ilk kez yaptım henüz photoshop hakkında bişey bilmediğim için bilgisayardan rastgele kesimler yaptım daha iyi öğrenmeye çalışacağım
Bu mesajdan alıntı yap
ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #5
Grafikerlik ah ah bunu tabir düz mantığa bağlamak ve hiçbir altarnetifi yokmus gibi söylemek aslında çok yalnış, 3yıl lise grafik tasarim suan üni. 2. tasarim basim yayımcılık öğrencisiyim ben biraz bu konuyu sana kabaca anlatmak isterim.

Grafiker Tasarimcı Ve Grafiker aslında aynı düzlemde ayrı konulardır bana göre şuan matbaalarda gelen işleri düzenleyip basanada grafiker deniyor bir işi sıfırdan tasarlayanada grafiker deniyor sen önce bu mantığı kavraman lazım.

Yetenek, haley ve düşünce gücünü en iyi şekilde birleştirip işine aktardığın zamn bence sorunsuz bir iş bir tasarim ortaya çıkıyor bu nedenle herzamn vizyonunu geniş tutmaya bak derim ben

Benim fikirlerim bunlar tabi, umarım bir nebze fikir vermiştir

Ünlü bir söz vardır çok önemli tasarim kitaplarında,
HERKESİN BİLDİĞİNİ BİLMEK HİÇBİRŞEY BİLMEMEKTİR diye....!
Bu mesajdan alıntı yap

nurrsell

Öğrenci

Alt 22-02-2009 #6
HERKESİN BİLDİĞİNİ BİLMEK HİÇBİRŞEY BİLMEMEKTİR işte ben bu söze katılıyorum güzel resim yapan herkes grafiker olamaz ki bunun için yetenek dışında hayal gücü ve vizyon lazım biliyorum işte bende hayal gücü var vizyonum oldukça geniş ancak resimde az yetenekliyim daha kendimi geliştirmeye çalışıyorum benden bi kaç alıntı...
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #7
senı tebrık edıyorum.
ewet yaptıgın ısler ıyı dıyemeyecegım hatta kotu demek daha dogru olur ama ısın guzel tarafı sende bunun farkındasın...
Burda yapılan ıslerı mutlaka ıncelemıssındır, bu kadar mukemmel ıslerın oldugu sıteye kendı ıslerının kotu oldugunu bıle bıle koyma cesaretı gostermıssın... senı alkıslıyorum gercekten... Umarım ılerde yapacagın ısler mukemmel olur
Bu mesajdan alıntı yap

nurrsell

Öğrenci

Alt 23-02-2009 #8
senı tebrık edıyorum.
ewet yaptıgın ısler ıyı dıyemeyecegım hatta kotu demek daha dogru olur ama ısın guzel tarafı sende bunun farkındasın...
Burda yapılan ıslerı mutlaka ıncelemıssındır, bu kadar mukemmel ıslerın oldugu sıteye kendı ıslerının kotu oldugunu bıle bıle koyma cesaretı gostermıssın... senı alkıslıyorum gercekten... Umarım ılerde yapacagın ısler mukemmel olur
çok teşekkür ederim benden bi kaç alıntı... evet kötü olduğunun farkındayım çalışmalarımın ve bunca güzel eserlerin içine koydum çünkü hatamın nerde olduğunu ve neler yapmam gerketiğini siz değerli grafikerlerden öğrenmek istedim :smile: gerçekten bunun eğitimini alırsam eğer mükemmel işler çıkarabileceğime inanıyorum çevremdeki kimse bana inanmazken ben kendimi destekleyerek en zor yolu aşmaya çalışıyorum çizdiğim resimleri hiçbirini güzel bulmuyorum aslında çünkü grafikerliğin anahtarının bu olduğunu düşünüyorum herzaman iyisi değil en iyisi hatta en en iyisini yapabilmektir grafikerlik...yanılıyomuyum sizce :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2009 #9
belki katı bir yorum ama ben çalışma adına birşey göremiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #10
Zihninde bazı şeyleri iyi canlandırabiliosun
ama bunu görsel olarak tasarlıycağın zaman, esprili bile olsa BELLİ bi konuda tasarlarsn daha iyi olur. Program kullanmak konusundada photoshop geliştirmeni tercih ederim
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları