Benide Aranıza Alabilir misiniz?

Hoşgeldiniz - Benide Aranıza Alabilir misiniz? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ve saygı değer grafikerler ; İlk öncelikle kendimi tanıtayım adım turgut baştürk (işitme engelliyim) web yazılım ve geliştirme uzmanıyım (PHP Tabanlı Siteler İçin) Kendim gibi işitme ...

Turgut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Turgut

Webmaster / Antalya

Alt 15-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ve saygı değer grafikerler ;

İlk öncelikle kendimi tanıtayım adım turgut baştürk (işitme engelliyim) web yazılım ve geliştirme uzmanıyım (PHP Tabanlı Siteler İçin)

Kendim gibi işitme engelli olan insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

İşitme engellilerin başarılı oldugu alanlardan biri daha keşfedildi GRAFİKERLİK.

Duygularını kelimelerle ifade edemeyen işitme engelliler resimlerle duygularını ifade edebiliyorlar en çok tercih ettikleri mesleklerin başında Grafikerlik geliyor.

Bu amaçla yola çıkarak işitme engelli bireylerimizin kişisel gelişimlerini sağlayacak ve gelecege umutla bakabilmelerini sağlayacak bir grafik sitesi kurdum.

(SİTEMİZİN ADRESİNİ BURAYA YAZMAK İSTİYORUM AMA REKLAM YAPMAK İSTEMİYORUM)

Saygıdeğer admin yada moderatörlerimizin onay vermesi halinde sitemizin adresini yazacagım.

BİZLERİDE ARANIZA ALIR MISINIZ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 15-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar Aramıza hoşgeldiniz. Bildiğim kadarı ile, ilerliyen günlerde link kütüphanesi açılacak. Benim düşüncem orayayazmanız daha uygun olucaktır. Sizin çalışmalarınızı görmek ve sizi daha çok tanımak isterim...
Admin bu konu hakkında ne düşünür bilemiyorum...

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 15-06-2007 #3
aramıza hoşgeldin turgut gerçekten güzel bir i yapıyorsun
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2007 #4
Merhaba,
İnsan istedikten sonra duygu ve düşüncelerini bir şekilde ortaya koyup gösteriyor bu anlamda sizi tebrik ediyorum ve takdir ediyorum. Bu foruma hoşgeldiniz umarım bildiklerinizle bizleri aydınlatırsınız bizlerin de bir nebze size katkımız olursa ne mutlu...
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2007 #5
aramıza hoşgeldin ...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 15-06-2007 #6
seni aramızda görmek bizi mutlu ederBenide Aranıza Alabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-06-2007 #7
Merhaba arkadaşlar ve saygı değer grafikerler ;

İlk öncelikle kendimi tanıtayım adım turgut baştürk (işitme engelliyim) web yazılım ve geliştirme uzmanıyım (PHP Tabanlı Siteler İçin)

Kendim gibi işitme engelli olan insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

İşitme engellilerin başarılı oldugu alanlardan biri daha keşfedildi GRAFİKERLİK.

Duygularını kelimelerle ifade edemeyen işitme engelliler resimlerle duygularını ifade edebiliyorlar en çok tercih ettikleri mesleklerin başında Grafikerlik geliyor.

Bu amaçla yola çıkarak işitme engelli bireylerimizin kişisel gelişimlerini sağlayacak ve gelecege umutla bakabilmelerini sağlayacak bir grafik sitesi kurdum.

(SİTEMİZİN ADRESİNİ BURAYA YAZMAK İSTİYORUM AMA REKLAM YAPMAK İSTEMİYORUM)

Saygıdeğer admin yada moderatörlerimizin onay vermesi halinde sitemizin adresini yazacagım.

BİZLERİDE ARANIZA ALIR MISINIZ?
Merhaba Turgut bey. Gökhan TEKIN' in de beirttiği gibi. Yakın birzamanda link kütüphanesi başlığıyla bu tarz linklerimizi payaşabileceğimiz bir başlık oluşturacağım. Bu gibi sitelere ulaşmak isteyenler için daha derli toplu bir şey olacağını düşündüğümüz için bu tarz bir şey yapmayı düşünüyoruz. Umarım yanlış anlamazsınız. İlginiz ve alakanız için teşekkürler. İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Turgut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Turgut

Webmaster / Antalya

Alt 15-06-2007 #8
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Benide Aranıza Alabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-06-2007 #9
Merhaba arkadaşlar değerli grafikleri severlerine turgut'un kız arkadaşıyım ben işitme engeliyim adım pınar grafikler ilgili olarak çalışmasını hep beraber birlikte yardımcımızı için çalışmalıyım bize destek verdiğini için teşekkürler kendine iyi bakın
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-06-2007 #10
Bizlere katılmanıza çok sevindim aramıza hoşgeldiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
pinar, kiz arkadas, isitme engelli, gelistirme uzmani, aysen profil uye, reklam yapmak, web yazilim