Benim adım Eflatun

İllüstrasyon Çalışmaları - Benim adım Eflatun ...

Benim adım Eflatun
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Benim adım Eflatun

Alt 29-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benim adım Eflatun

Kullanılan Program: Photoshop Cs3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel gözüküyor ancak balonun arkasından bulutlar aşırı belli oluyor bu kadar göze batmamalı bence onun dışında gayet sade ve çekici kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 29-04-2009 #3
İlknur sanki bu çalışmanı farklı bir tarzla yapmışsın izlemini verdin bana.Yani bulutlar, balonlar... Daha farklı olmuş...Birde kızın yüzünün sol tarafındaki gölgeyi biraz yumuşatmalısın canım...Onun dışından renkler çok hoşuma gitti..Eline sağlık Benim adım Eflatun
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-04-2009 #4
eline sağlık güzel gözüküyor ancak balonun arkasından bulutlar aşırı belli oluyor bu kadar göze batmamalı bence onun dışında gayet sade ve çekici kolay gelsin..
Teşekkür ederim,haklısınız bulutlar biraz fazla belli oluyor,ama öyle olmasını istedim,normalde öylemi olur düşünmedim açıkçası.Tekrar teşekkür ederim.

İlknur sanki bu çalışmanı farklı bir tarzla yapmışsın izlemini verdin bana.Yani bulutlar, balonlar... Daha farklı olmuş...Birde kızın yüzünün sol tarafındaki gölgeyi biraz yumuşatmalısın canım...Onun dışından renkler çok hoşuma gitti..Eline sağlık Benim adım Eflatun

Canım aynı tarzla yaptım tablet, photoshop yalnızca bi kaç yere efekt uyguladım belirginleştirmek için okadar.Bulutlara örneğin,ama balonlar çizimden ibaret herhangi bir farklılık uygulamadım yani.Teşekkür ederim güzel yorumun içinBenim adım Eflatun
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 29-04-2009 #5
Güzel bi çizim olmuş
Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-04-2009 #6
Güzel bi çizim olmuş
Ellerine sağlık
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-04-2009 #7
ilknur çalışman banada diğerlerinden farklı geldi,bulutlarda efekt kullanmışsın ama sınırlı hatlarla değilde yumuşak bir geçişle gökyüzüne dağılsaydı daha güzel bir etki yapardı,aynı şekilde dağlardada bize uzakta olduğunu belli edicek boyutunu göstericek şekilde gölgeler olsaydı daha gerçekçi bir görünüm kazanırdı ama renkler çalışma genel olarak başarılı tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-04-2009 #8
ilknur çalışman banada diğerlerinden farklı geldi,bulutlarda efekt kullanmışsın ama sınırlı hatlarla değilde yumuşak bir geçişle gökyüzüne dağılsaydı daha güzel bir etki yapardı,aynı şekilde dağlardada bize uzakta olduğunu belli edicek boyutunu göstericek şekilde gölgeler olsaydı daha gerçekçi bir görünüm kazanırdı ama renkler çalışma genel olarak başarılı tebrik ederim.
Ya aslında tamamiyle göründüğü gibi olmasını istemiştim yaparken öyle de olduBenim adım Eflatun Bulutları bilinçli olarak böyle yaptım,hani illüstrasyon yaparken gerçeğe sadık kalma zorunluluğu yoktur ya o yüzden abuk subuk şeyler yapılsa bile normal görünüyor,o yüzden öyle olsun istedim.Teşekkür ederim canım yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
mygraphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mygraphic

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Alt 29-04-2009 #9
Tablo gibi çok hoş olmuş emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-04-2009 #10
Tablo gibi çok hoş olmuş emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları