benim çalışmalarımdan bazıları

Deneme Çalışmalar - benim çalışmalarımdan bazıları ...

kensay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kensay

Hiç Biri / İstanbul

ünlem

Alt 24-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ;

Temel bilgilerimle yaptığım bazı çalışmalar. . Sadece nette araştırıp okuduklarımla
elimden geldiği kadar çalıştım ..

Derseniz ki kendini geliştir ,sende potansiyel var ... Hemen atılacağım benim çalışmalarımdan bazıları çünkü kariyerimi değiştmeyi düşündüğüm bir dönemdeyim .. Yorumlarınız çok önemli ..

[IMG]benim çalışmalarımdan bazıları[/IMG]

****bu çalışmayı poser 6 -illistrator ve cs3 ile yapmıştım****

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sadece görsel yeteneğim varmı bu işe adım atayım mı dıye yorum beklıyordum ama sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-11-2011 #3
sadece görsel yeteneğim varmı bu işe adım atayım mı dıye yorum beklıyordum ama sağolun
Birilerinden onay beklemenize ve hayatınızı buna göre şekillendirmenize gerek yok. benim çalışmalarımdan bazıları

Sektör bir çok konuda kan ağlıyor. Çeşitli sektörlerden bir çok çalışan sizin gibi yetenekli sayılabilecek işler çıkartıp bu sektöre giriyor. Sebep belli! Zaten masa başı işi, iki çizerim, bir broşür yaparım, görseller hazır, vektörler ücretsiz ... Koy, ekle, iki çiziktirik bitti gelsin paracıklar..

12 yılı geçti bu meslekteyim.. Ve her geçen gün uzaklaşıp kaçmak, ne bileyim mesala tekne işine girip balıkçılıkla uğraşmak istiyorum..

Hiç eğitim almamışlar, görsel içeriği sadece hazırcılıkla kullanan, araştırmayı sevmeyen, yeni bir çalışma için illaki bir öncekilerden destek alan, kendini belirli programlarda geliştirmiş ama yeniliğe açık olmayıp neyi nasıl yapacağını tam bilmeyen, 30 günlük eğitimlerden, halk evlerinden, belediyelerden veya 2 ayda tamamlanan özel bir kurstan sertifika almış yeni mesai arkadaşlarıyla uğraşmak için tabiki geç değil...

Size tavsiyem sadece şudur. Hobi ise bırakın hobi olarak kalsın. Ekstra gelir ise; bu işi zaten freelance (serbest) olarak yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #4
Size tavsiyem sadece şudur. Hobi ise bırakın hobi olarak kalsın. Ekstra gelir ise; bu işi zaten freelance (serbest) olarak yapabilirsiniz.
benim çalışmalarımdan bazıları çok sağol inan yorumlara göre hayatımı şekillendirmiyorum zaten bu işin profosyonel yapan bir hoca buldum bir üniversite de görevli ondan özel ders alacağım inşallah ingilizce kursum biter bitmez.. usta yanında yetişeceğim inşallah benim çalışmalarımdan bazıları

evet haklısın freelance yada hobi olarak yapılabilir fakat ben aşığım bu mesleğe ..çocukluk çağlarımda reklamlarda bunu böyle yapmışlar böyle olsa nasıl olurdu diye düşünerek geçirirdim boş zamanlarımı.. Yıllar geçtikçe de arttı bu tutku.. İş hayatına başladım Endüstri mühendisiyim ama her çalıştığım firmada kurumsal kimlik çalışmalarında geliştirme yaparım .. Şunu söyle yapsak bunu böyle mi yapsass nasıl olur ben yapamıyorum soyle yapıp gösterirmisin bana demekten bıktım .. o sebepten bı usta yanında pişip işi ğrenmek istiyorum ..Fakat herşeyden önce inanıyorum ki insanın görsel yeteneğe sahip olması lazım başarılı olabilmek için ve ben bu işte başarılı olmak istiyorum .. Yıllardır okuyorum, araştırıyorum ..

Yukarıdaki resimleride inan program bilgim adam akıllı olmadan yaptım diyebilirim biliyorum yaptıklarımın grafikerlikle alakası olmayabilir ama dedim görmeliyim görsel yeteneğim ne durumda .. Ve bu yaştan sonra inan sektör değiştirme kararı çok zor veriliyor..

çok sağolun gerçekten benim çalışmalarımdan bazıları
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-11-2011 #5
benim çalışmalarımdan bazıları çok sağol inan yorumlara göre hayatımı şekillendirmiyorum zaten bu işin profosyonel yapan bir hoca buldum bir üniversite de görevli ondan özel ders alacağım inşallah ingilizce kursum biter bitmez.. usta yanında yetişeceğim inşallah benim çalışmalarımdan bazıları

evet haklısın freelance yada hobi olarak yapılabilir fakat ben aşığım bu mesleğe ..çocukluk çağlarımda reklamlarda bunu böyle yapmışlar böyle olsa nasıl olurdu diye düşünerek geçirirdim boş zamanlarımı.. Yıllar geçtikçe de arttı bu tutku.. İş hayatına başladım Endüstri mühendisiyim ama her çalıştığım firmada kurumsal kimlik çalışmalarında geliştirme yaparım .. Şunu söyle yapsak bunu böyle mi yapsass nasıl olur ben yapamıyorum soyle yapıp gösterirmisin bana demekten bıktım .. o sebepten bı usta yanında pişip işi ğrenmek istiyorum ..Fakat herşeyden önce inanıyorum ki insanın görsel yeteneğe sahip olması lazım başarılı olabilmek için ve ben bu işte başarılı olmak istiyorum .. Yıllardır okuyorum, araştırıyorum ..

Yukarıdaki resimleride inan program bilgim adam akıllı olmadan yaptım diyebilirim biliyorum yaptıklarımın grafikerlikle alakası olmayabilir ama dedim görmeliyim görsel yeteneğim ne durumda .. Ve bu yaştan sonra inan sektör değiştirme kararı çok zor veriliyor..

çok sağolun gerçekten benim çalışmalarımdan bazıları
Tavsiyem sadece endüstriyel tasarıma coşman ozaman.. Bırak masaüstü gereçlerini..
Bu mesajdan alıntı yap

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #6
Tavsiyem sadece endüstriyel tasarıma coşman ozaman.. Bırak masaüstü gereçlerini..
hımm o konuyu hiç düşünmemiştim .. araştırmalar yapayım biraz o zaman :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-11-2011 #7
hımm o konuyu hiç düşünmemiştim .. araştırmalar yapayım biraz o zaman :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #8
fakat bunu çizdikten sonra haydi üretelim de derler diye düşünmekteyim benim çalışmalarımdan bazıları benim çalışmalarımdan bazıları1:
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-11-2011 #9
Sİz tasarım kısmıyla uğraşın, yeni fikirler yeni modeller, sadece sandalye masa değil üretici fikirleriniz sektörün tüm dallarıyla alakalı olabilir. Ve eminim genel masaüstü tasarımlardan daha eğlenceli ve kazançlı olacaktır. Bol şanslar..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-04-2012 #10
fakat bunu çizdikten sonra haydi üretelim de derler diye düşünmekteyim benim çalışmalarımdan bazıları benim çalışmalarımdan bazıları1:
Merhaba, sonuç ne oldu..Gelişmeler ne alemde?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları