Benimle ol / arkadaşlık sitesi

Logo Tasarımları - Benimle ol / arkadaşlık sitesi ...

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 23-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir arkadaşlık sitesi için yapmış olduğum çalışma.
Ana mantıkta birbirini tanımayan insanların bir araya gelip birşeyler paylaşması işlendi.Bu yüzden insan silüetlerinin birbirlerine arkaları dönük ancak arada dostluk-sevgi vs gibi kavramları sembolize eden kalp var.Renkler değişebilir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 23-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emegine sağlık yosa ama bişler var eksik sanki
biraz kopuk bir kalp olmuş soyutladıgın için olabilir ama sanki daha iyii bir kalp olabilirdi düşünce güzel ama işte aması var..
Bence renkler degişirse o hava olmaya bilir oturmuş renkler çünkü..
emegine sağlık genel olarak güzelBenimle ol / arkadaşlık sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 23-04-2009 #3
pembe veya magenta - mavi süper olurdu bence fikiri çok beğendim emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 23-04-2009 #4
Bence [COLOR="Red"]kırmızı[/COLOR]-siyah renkler tamamlayıcı olmuş...kullanılan insan silüetleride konuyu uygun olmuş...Fikir uygulama başarı...Elllerine ve emeğine sağlık yoŞa' cım.
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 23-04-2009 #5
gayet güzel bir çalışma ama kalbin biraz daha belirgin olması gerektiği kanaatindeyim ama bunu yaparakta bayan olarak çizdiğin ince insan silüetinin formatı bozulabilir renklerde deneme yapabilirsin emeğine sağlık kolay gelsn
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #6
renk konusunda diyeceğim yoktur ancak kalbe bende takıldım daha farklı olabilir deneme çalışmasıdır muhakkak silüetler iyi ancak kalp daha iyi olabilir ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 23-04-2009 #7
Yorumlarınnız adına hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...Sanırım farklı bakış açıları gelişti...bu bağlamda şöyle bir açıklama yapmak istiyorum, yorumlayan arkadaşların bakış açısını anlamam gerekiyor;

Şekildeki kalp görünümü arkaya doğru boyutlu, bu yüzden arkadaki insan silüeti daha ufak...Yani bildiğimiz klasik 2 boyutlu kalp görünümü yok.her nekadar et kalınlığı olmasada perspektif sayesinde 3 bir boyut hissi uyandırmak istemiştim.

Ek olaraki kalp formatı değiştiği an insan silüetlerinin kalple olan bütünlüğü ve duruşuda bozulacaktır.Bu formattaki insan silüetleri duruş itibariyle birbirini tanımayan insanları sembolize ediyor diye düşünüyorum.

Yorumlarınız adına tekrar teşekkür ederim...Dikkatli bir şekilde objektif olarak incelemeye devam ediyorum.

Ek olarak;

Logo web ortamında kullanılacak sadece (ben yinede vektörel hazırlamıştım) ve logonun yanında sloganı banner tadında bişiler felan var...Sadece logonun tek başına duruyor oluşu algıda sorun yaratabilir arkadaşlar...Link koymuyorum , web adresini kolaylıkla bulabilirsiniz...Web sitesinde de zaten bayağı ufak kullanılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2009 #8
Fikir güzel anacak uygulamada bir kaç yerde sıkıntı var.
Birincisi ikisinide cinsiyeti aynı mı ?
İkincisi büyük olan şahsın sırt kısmı ve kalbin ortasındaki kısımlar çizim hatası gibi duruyor.
Bunlara kalbi çevreleyen siya şeridin kalple arasındaki boşluğun eşit gitmemeside dahil.
Bunlar düzenlenirse daha iyi olur gibi.

Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 23-04-2009 #9
Vermek istediğin persvektif gayet anlaşılır bize yakın olan taraf haliyle daha büyük ,uzaklaştıkçada küçülmesi doğal güzel bir estetik görünüm oluşturmuşsun emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 23-04-2009 #10
gayet güzel bir çalışma ama kalbin biraz daha belirgin olması gerektiği kanaatindeyim ama bunu yaparakta bayan olarak çizdiğin ince insan silüetinin formatı bozulabilir renklerde deneme yapabilirsin emeğine sağlık kolay gelsn
yanlış açıdan bakmışım ben ince olan insan figürünü bayan olarak algıladım bilsayar ortamında kullanacaksanız boyut katıp anlatmak istediğinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları