benzerden öte resmen çalıntı | seruvenist çalışmalarını çalmışlar

Benzer Tasarımlar - benzerden öte resmen çalıntı | seruvenist çalışmalarını çalmışlar ...

cesices isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesices

Grafiker / Adana

Alt 15-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

facebook'ta rastladım
deşifre edeyim dedim
benzerden öte resmen çalıntı | seruvenist çalışmalarını çalmışlaruke:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mlskosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mlskosar

Grafiker / Konya

Alt 15-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kım yapmıs kıı benzerden öte resmen çalıntı | seruvenist çalışmalarını çalmışlar)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-01-2011 #3
Yani pes demekten başka bi şey yok söyleyecek. İnsanda biraz utanma sıkılma olur yaa.
Başkasının çalışmalarını benim logo çalışmalarım diye millete göstermeye kalkışmak.Bu nasıl bir anlayış ve pişkinliktir yaa. Be adam hiç mi utanmaz sıkılmazsın. Bunları referans olarak gösterip iş mi kovalayacaksın. Piyasayı bu tip zihniyette olanlar berbat hale getirdi zaten.
Bir de tasarımcı diye ortalıkta gezerler utanmadan.
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-01-2011 #4
****** diye olayı duymuştum dolandırıcı işi yapıyor öyle herşey çalıntı yapıp yayınlanıyor zaten ona hiç güvenmemeliyiz

daha öncede uyarı yaptığını başlığı linki
Tasarımcılar için dolandırıcı uyarısı
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2011 #5
İsim vermek kurallara aykırı sanırım...Ama iyi yapmışsınız, ellerinize sağlık, ohh! olsun yine de...Canım Antalyamı mahvediyorlar...
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 15-01-2011 #6
Gururum okşandı benzerden öte resmen çalıntı | seruvenist çalışmalarını çalmışlar Şaka bir yana bu tip olaylara kızmıyorum artık çünkü bunları yapabilecek adam zati tasarım çalmaz yapamayan adamda bunları portfolyosuna atsa müşterisine bu ayarda iş yapamaz. Bunuda müşteri anlasın bi zahmet.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2011 #7
Gururum okşandı benzerden öte resmen çalıntı | seruvenist çalışmalarını çalmışlar Şaka bir yana bu tip olaylara kızmıyorum artık çünkü bunları yapabilecek adam zati tasarım çalmaz yapamayan adamda bunları portfolyosuna atsa müşterisine bu ayarda iş yapamaz. Bunuda müşteri anlasın bi zahmet.
İşte bunu ayakta alkışlarım, ama emek hırsızlığı ve bu ülkede bu kadar basit bir şekilde paçayı yırtabildikleri için çokça rastlanan hatta artık kafa patlatmak eskizler hazırlamak yerine hazır olanı değiştirmek insanlara daha kolay gelmeye başladı önüne geçilmez ise sanırım sanatında bir önemi kalmayacak
Bu mesajdan alıntı yap