Ber4tcks-2

Logo Tasarımları - Ber4tcks-2 Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar kendimi logo tasarımında geliştirebilmek için hayali bikaç logo tasarladım, görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinicem. iyi ya da kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim!...

Ber4tcks-2
beratcks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beratcks

Ressam / Bursa

Dosya23

Ber4tcks-2

Alt 23-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ber4tcks-2
Arkadaşlar kendimi logo tasarımında geliştirebilmek için hayali bikaç logo tasarladım, görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinicem.
iyi ya da kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enesduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesduran(28)

Grafiker / Ankara

Alt 23-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

beratcks

Ressam / Bursa

Alt 23-03-2012 #3
Teşekkürler,
70 kişi bakmış konuya, 1 kişi yorum yapmış. Arkadaşlar yorumlarınız benim için önemli, hatalarımı ve doğrularımı bilmem lazım lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

(Boş geçmeyelim cemaat !!! Ber4tcks-2 )
Bu mesajdan alıntı yap

beratcks

Ressam / Bursa

Alt 05-04-2012 #4
ses çıkmadığına göre demek ki beğendiniz logoları Ber4tcks-2
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 05-04-2012 #5
sorun başka bişey olabilir dostum.. misal; son zamanlarda benim çalışmam diye yayınlanan logolar tarihi eser (kopya) çıkıyor, millet iyi yada kötü yorumları sıralıyor abi sonra birisi çıkıp kral çıplak ( bu logolar calıntı) diye bagırınca yorum yapmış arkadaslar kendini kötü hissedebiliyor ( tüh bide çalıntı şeye zaman ayırıp yorum yaptık gibisinden). Sanırım bu yüzden bi çekinceme olabilir bakmak kafi geliyordurBer4tcks-2

notun dibi: siz sakın üstünüze alınmayın kopyadır vb bişey söylemek istemiyorum size sadece böyle bir durum var onu belirtmek istedim.. emeğinize sağlık Ber4tcks-2
Bu mesajdan alıntı yap

beratcks

Ressam / Bursa

Alt 05-04-2012 #6
sorun başka bişey olabilir dostum.. misal; son zamanlarda benim çalışmam diye yayınlanan logolar tarihi eser (kopya) çıkıyor, millet iyi yada kötü yorumları sıralıyor abi sonra birisi çıkıp kral çıplak ( bu logolar calıntı) diye bagırınca yorum yapmış arkadaslar kendini kötü hissedebiliyor ( tüh bide çalıntı şeye zaman ayırıp yorum yaptık gibisinden). Sanırım bu yüzden bi çekinceme olabilir bakmak kafi geliyordurBer4tcks-2

notun dibi: siz sakın üstünüze alınmayın kopyadır vb bişey söylemek istemiyorum size sadece böyle bir durum var onu belirtmek istedim.. emeğinize sağlık Ber4tcks-2
söylediklerinde haklı olabilirsin, ama yorumlara da ihtiyacımız var.Yani ben çok da yeni sayılmam tasarım işinde, ama eskiye göre bu aralar biraz daha aktifim.Bu aşamada kendimi geliştirirken hatalarımı ve doğrularımı bir bilenden öğrenmek işimi kolaylaştırır.Yorumun için teşekkürler!!!
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2012 #7
çalışmalar gayet iyi -başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
ewray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewray

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-04-2012 #8
e olmuş bunlar başka ne söylenebilir ki ellerine sağlıkç.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 05-04-2012 #9
çalışmalar hoş ve güzel maşallah emeğinize sağlık Ber4tcks-2
Bu mesajdan alıntı yap

beratcks

Ressam / Bursa

Alt 05-04-2012 #10
Çok teşekkür ederim yorumlar için,( heh şöyle ya kendime güvenim geldi valla Ber4tcks-2 )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?