Bergama Belediyesi Logo Yarışması Sonuçlandı

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Bergama Belediyesi Logo Yarışması Sonuçlandı ...

YuBayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Dosya18

Alt 25-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşte yarışma sonuçlarında görmek istediğimiz tablolar. Şaibe yok, akılda kalan soru işareti yok. Herşey olması gerektiği şeffaflıkta ve en iyisi hakedenin kazandığını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 25-04-2012 #3
Güzel bir logo seçilmiş
Bu mesajdan alıntı yap
adams43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 25-04-2012 #4
İlk defa bir yarışmanın güzellikle sonuçlandığına şahit oldum...

Logolar da güzel seçilmiş. diğerleri de çok güzel. Dereceye girenleri tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2012 #5
1. alan arkadaşımı tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-04-2012 #6

Bergama için hayırlı olsun. İlk 5 içerisindeki tek favorimdi. Şartname gereği diskalifiye edilmeliydi ama demekki şartname de bir yere kadar. 2. tur da yarışmaya gönderilen eserlerin değerlendirmeye alınmadığını öğrendim. Belediyenin maillerime cevap vermemesi de bunu teyit eder gibiydi.
Teknik olarak değerlendirmem; Kullanılmaya başlanmadan önce 'Bergama Belediyesi' yazısına kesinlikle Kerning yapılmalıdır. Logo mavisi ile aynı renk olması bütünlük açısından çok daha iyi olacaktır. Yazı sonradan, başka birisi tarafından eklemiş gibi duruyor. Font olarak 'FORUM' daha uygun düşer.
Kabaca örnek olarak bu tarz birşey:
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-04-2012 #7

Bergama için hayırlı olsun. İlk 5 içerisindeki tek favorimdi. Şartname gereği diskalifiye edilmeliydi ama demekki şartname de bir yere kadar. 2. tur da yarışmaya gönderilen eserlerin değerlendirmeye alınmadığını öğrendim. Belediyenin maillerime cevap vermemesi de bunu teyit eder gibiydi.
Teknik olarak değerlendirmem; Kullanılmaya başlanmadan önce 'Bergama Belediyesi' yazısına kesinlikle Kerning yapılmalıdır. Logo mavisi ile aynı renk olması bütünlük açısından çok daha iyi olacaktır. Yazı sonradan, başka birisi tarafından eklemiş gibi duruyor. Font olarak 'FORUM' daha uygun düşer.
Kabaca örnek olarak bu tarz birşey:

Yine de bir kelek var yani yarışmada doğru mu anladım?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-04-2012 #8
Yine de bir kelek var yani yarışmada doğru mu anladım?
Doğru anladın. İlk 5'e giren tasarımcılarından birisine ait sözler.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-04-2012 #9
Doğru anladın. İlk 5'e giren tasarımcılarından birisine ait sözler.

Şaibe yok, akılda kalan soru işareti yok, güzellikle sonuçlanan bir yarışma ne dersin YuBayer mükemmel! bir yarışma daha, bu kadar güzel bir yarışma anca güzellik yarışmalarından çıkar. :wink:

Ayrıca şunu da belirteyim daha önceki açılan konuda sunulann birkaç logo örneğini gördükten sonra yine hayal kırıklığı içindyim.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-04-2012 #10
Şaibe yok, akılda kalan soru işareti yok, güzellikle sonuçlanan bir yarışma ne dersin YuBayer mükemmel! bir yarışma daha, bu kadar güzel bir yarışma anca güzellik yarışmalarından çıkar. :wink:

Ayrıca şunu da belirteyim daha önceki açılan konuda sunulann birkaç logo örneğini gördükten sonra yine hayal kırıklığı içindyim.
Kesinlikle katılıyorum. Artık yarışmalara katılmıyorum, sadece kendim için hobby olarak tasarlıyorum. Erzurum Üniv.logo .Ege Üniv. Su Ürünleri logo...Altın Portakal Afiş...Palandöken Belediyesi Logo..hepsi hazır ama göndermeyeceğim..yarışma sonuçları açıklandıkça tasarımlarımı ekleyeceğim.
Sadece yurtdışındaki yarışmalara katılıma kararı aldım...sütten ağzı yanan yoğurdu dondurma olarak yer Bergama Belediyesi Logo Yarışması Sonuçlandı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları