Berkant Akyıldız ''kartvizit çalışması''

Kartvizit Tasarımları - Berkant Akyıldız ''kartvizit çalışması'' ...

darknighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darknighter

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk defa kartvizit çalışıyorum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wolf89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wolf89

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aşağıya doğru yazılmış olan DESİGN'ın D'sini görmek bir hayli zor oluyor,biraz daha net anlaşılabilir,sade bir yazı ile yazılırsa daha hoş olabileceğini düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
vivalavidaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivalavidaa

Grafiker / İzmir

Alt 25-07-2013 #3
D konusunda arkadaşla aynı fikirdeyim. İsminizle sıfatınızın altına(yanına mı demeliyim yoksa) minik bir çizgi koyarsanız bu sorun ortadan kalkacaktır.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
theilkay_ilkay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theilkay_ilkay

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2013 #4
alakasız bir yere yazıyorum farkındayım ama bana kartvizit sunumu için action lazım arkdaslar elinde olan linkini gönderebilirmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
betulsounds isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betulsounds

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / Hatay

yardım please,,

Alt 25-07-2013 #5
iyi günler hastanede çalışıyorum ve el broşürü hazırlıyoruz ama tasarım konusunda net bir fikire sahip değiliz.Bu konu hakkında yardım edebilecek arkadaşlar varsa iletişime geçebiliriz.Not:Grafiker değilim sağlık çalışanıyım yardımcı olursanız sevinirim size yazıları gönderip el broşürü tasarlarsanız başhekimimede beğendirirsem süper olur yada programı nedir bunun Berkant Akyıldız ''kartvizit çalışması''(
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-07-2013 #6
alakasız bir yere yazıyorum farkındayım ama bana kartvizit sunumu için action lazım arkdaslar elinde olan linkini gönderebilirmi ?

Forum içinde action veya mock-up konularını inceleyiniz.

iyi günler hastanede çalışıyorum ve el broşürü hazırlıyoruz ama tasarım konusunda net bir fikire sahip değiliz.Bu konu hakkında yardım edebilecek arkadaşlar varsa iletişime geçebiliriz.Not:Grafiker değilim sağlık çalışanıyım yardımcı olursanız sevinirim size yazıları gönderip el broşürü tasarlarsanız başhekimimede beğendirirsem süper olur yada programı nedir bunun Berkant Akyıldız ''kartvizit çalışması''(
FORUM KURALLARINI OKUYUN!

• Grafikerler.net e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.

• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu işveren ilanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap
sezarx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezarx

Webmaster / Ankara

Alt 26-07-2013 #7
Şefaf kartvizit gerçektende iyi duruyor. Eğer onu basan yer bulursanız yaptırın gitsin dewrim Berkant Akyıldız ''kartvizit çalışması''
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-07-2013 #8
güzel çalışma emeğinize sağlık saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-07-2013 #9
Öncelikle bir grafikerin yapmaması gereken talihsiz bir hata yapmışsın.. (D harfini aşağıya doğru çekiştirmen)
Objelerin veya harflerin orjinal formatını bozup, sağa sola çekiştirmek heleki kendi kartvizitinde...

Keza dikey kartviziti yatay olarak sunman işi savsakladığını gösterir ki imajını ikinci kez zedelemiş oldun..

Bu tür ayrıtılara çok dikkat etmelisin, özellikle kendi tanıtımını yapıyorsan Berkant Akyıldız ''kartvizit çalışması''
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
grafilimurad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafilimurad

Grafiker / Kayseri

Alt 17-09-2013 #10
şeffaflık kartvizit ile normal kartvizit anlayışını harmanlamışsın ama güzel olmuş.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları