Besıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Besıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesı ...

KICKIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KICKIC

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Besıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesıBesıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesı
ARKADASLAR TASARIM BIZZAT KENDIME AITTIR.HERHANGI BIYERDEN ALINTI DEGILDIR.LUTFEN SIZDE SADECE KENDI TASARIMLARINIZI PAYLASIN VEYA KULLANIN.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ARKADASLAR TASARIM BIZZAT KENDIME AITTIR.HERHANGI BIYERDEN ALINTI DEGILDIR.LUTFEN SIZDE SADECE KENDI TASARIMLARINIZI PAYLASIN VEYA KULLANIN.
tasarımınız çok ilginç gerçekten ne diyeceğimi bilemedim.değişik bir tarz bu kadar fanatik bir davetiye görmedim.Burdaki arkadaşlarımızın çoğu zaten kendi tasarımlarını paylaşmakta neden böyle tepki verdiniz anlayamadım Besıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesı
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-08-2009 #3
evet gerçekten ilginç ve güzel bir çalışma olmuş. bir beşiktaşlı olarak gurur duydumBesıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesı yalnız söylemek istediğim birşey var forum içerisinde büyük harflerle yazmak yasaktır(bağırma anlamında olduğu için) forum kurallarında böyle bir madde vardı. emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-08-2009 #4
böyle bir kural yok arkadaşım burada herkes farklı yerlerden gördüğü, beğendiği tasarımları alıntı olduğunu belirterek paylaşabilir bu tepki neden anlamadım?

çalışma hoş olmuş emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

KICKIC

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-08-2009 #5
yorumlarınız ıcın tesekkur ederım arkadaslar.
dugun davetıyemı BESIKTAS kulubunede gonderdım.yonetım kurulu adı altında tebrık telgrafı gonderdıler.:smile:cok onure ettıler benı tabı.
arkadaslar ayrıca kımseye sert tepkı gosterdıgım de yok.kımse kırılmasın.
demek ıstedıgım bızler tasarımcı cızımcı olarak baskalarının tasarladıgını kendımız yapmıs gıbı gostermeyelım.unutmayalımkı en kotu tasarım bıle baskalarının tasarımını almaktan ıyıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2009 #6
Gri zemin üzerine gri yazı beşiktaş ile alakasını anlayamadım ...

Beyaz zemin /Siyah yazı Siyah zemin / Beyaz yazı ?? Daha iyi olmazmıydı
Bu mesajdan alıntı yap
acem kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acem kızı(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-08-2009 #7
değişik güzel fikirBesıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesıBesıktaslılara ozel ılgınc dugun davetıyesı
Bu mesajdan alıntı yap

KICKIC

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-08-2009 #8
orjınal kupa metal oldugundan metale en yakın renk grı dıye dusunmustum.
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-08-2009 #9
yorumlarınız ıcın tesekkur ederım arkadaslar.
dugun davetıyemı BESIKTAS kulubunede gonderdım.yonetım kurulu adı altında tebrık telgrafı gonderdıler.:smile:cok onure ettıler benı tabı.
arkadaslar ayrıca kımseye sert tepkı gosterdıgım de yok.kımse kırılmasın.
demek ıstedıgım bızler tasarımcı cızımcı olarak baskalarının tasarladıgını kendımız yapmıs gıbı gostermeyelım.unutmayalımkı en kotu tasarım bıle baskalarının tasarımını almaktan ıyıdır.
burada kimse zaten başkasının tasarımını kendi yapmış gibi gostermiyor garip olan da bu tepki zaten boyle bir şey mi gordunuz de bu tepkiyi veriyorsunuz? başkasına ait bir tasarımı yayaınlayan arkadaşlar da zaten kendi tasarımı oldugunu iddia etmiyor alıntı oldugunu belirtiyorlar biraz forumda dolaşırsanız bunu goreceksiniz zaten.
Bu mesajdan alıntı yap