Best of Covers... ( Anathema )

Müzik Videoları - Best of Covers... ( Anathema ) ...

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2014 #3
Aldırtma coverlarından bi makas Best of Covers... ( Anathema )

Zombie yi çok dinlerdim teeeaaa kanım deli, aklım kendini kaybetmiş iken.. Çok da severim..
Bu coverada bayıldım açıkcası bebeğim Best of Covers... ( Anathema ) Sen gibi egzotik bi parça Best of Covers... ( Anathema )

Aşkla takip edicim seni.. ve coverlarını.. ve ayak izlerini.. ve bakışlarını.. ve süzlüşünü.. Best of Covers... ( Anathema )
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2014 #4
Aldırtma coverlarından bi makas Best of Covers... ( Anathema )

Zombie yi çok dinlerdim teeeaaa kanım deli, aklım kendini kaybetmiş iken.. Çok da severim..
Bu coverada bayıldım açıkcası bebeğim Best of Covers... ( Anathema ) Sen gibi egzotik bi parça Best of Covers... ( Anathema )

Aşkla takip edicim seni.. ve coverlarını.. ve ayak izlerini.. ve bakışlarını.. ve süzlüşünü.. Best of Covers... ( Anathema )
Hahahaha bayılıyorum senin şu yorumlarına Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Ağız kulak karıştı diyim bebekim Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Evet bende sürekli dinliyorum oldukça güzel söylemiş Best of Covers... ( Anathema )

Takip et beni kalbinle, kulağınla, adımlarınla, gözlerinle ve herbişeyinle öhümmm anladın sen Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2014 #5
Dur ben de maydanoz olucam Best of Covers... ( Anathema )

Yaa! bu parçalar beni teee nerelere götürdü..
Gençtik tabi o zamanlar.. paraşütümüz de vardı.. kemerleri de sağlamdı..
Sora nolduysa delindi bir gün Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) o günden sonra atlamayı bıraktım Best of Covers... ( Anathema ) direk dalıyorum Best of Covers... ( Anathema ) ahahaha offf...

Öhüm ehim.. bende seni seviyorum yavrum Best of Covers... ( Anathema ) bir gün kovacaklar bizi burdan haberin olsun Best of Covers... ( Anathema ) ya da en kötü rtükten bi adam dikeçekler başımıza Best of Covers... ( Anathema )
Ama ben yanındayken hiç korkma bebeğim sen Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Öpüyommm Best of Covers... ( Anathema )
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2014 #6
Dur ben de maydanoz olucam Best of Covers... ( Anathema )

Yaa! bu parçalar beni teee nerelere götürdü..
Gençtik tabi o zamanlar.. paraşütümüz de vardı.. kemerleri de sağlamdı..
Sora nolduysa delindi bir gün Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) o günden sonra atlamayı bıraktım Best of Covers... ( Anathema ) direk dalıyorum Best of Covers... ( Anathema ) ahahaha offf...

Öhüm ehim.. bende seni seviyorum yavrum Best of Covers... ( Anathema ) bir gün kovacaklar bizi burdan haberin olsun Best of Covers... ( Anathema ) ya da en kötü rtükten bi adam dikeçekler başımıza Best of Covers... ( Anathema )
Ama ben yanındayken hiç korkma bebeğim sen Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Öpüyommm Best of Covers... ( Anathema )
Immmm sevdim Best of Covers... ( Anathema )
Hahahhaha bugün iyice incelicim seni bakim paraşütle neler yapmışın zamanında Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Kovsalar bacadan gireriz oda olmadı kapının önünde yatarız acırlar alırlar merak etme Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Ben korkmam ki sen varsın Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2014 #7
Immmm sevdim Best of Covers... ( Anathema )
Hahahhaha bugün iyice incelicim seni bakim paraşütle neler yapmışın zamanında Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Kovsalar bacadan gireriz oda olmadı kapının önünde yatarız acırlar alırlar merak etme Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Ben korkmam ki sen varsın Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )
Sana da günaydın bebeğim Best of Covers... ( Anathema )

ahaha off sabah sabah bitirdin beni Best of Covers... ( Anathema ) dokanmadan incele ama bebeğim gözlerinlen Best of Covers... ( Anathema )
Bisürü işim var çıkmadan halletmem lazım buralarda laklak ediyorum Best of Covers... ( Anathema ) aslında beni biri kovsa hiç fena olmaz Best of Covers... ( Anathema ) gerçi bu atılımda bulunacak cesur yüreğin akibeti ne olur bilemiyorum Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )
Valla ben en rahat mindere iyice gömülür bir gıdım kıpırdamam bile kolaysa kaldırsınlar Best of Covers... ( Anathema ) kapı baca sonraki iş bebeğim Best of Covers... ( Anathema )

Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2014 #8
Sana da günaydın bebeğim Best of Covers... ( Anathema )

ahaha off sabah sabah bitirdin beni Best of Covers... ( Anathema ) dokanmadan incele ama bebeğim gözlerinlen Best of Covers... ( Anathema )
Bisürü işim var çıkmadan halletmem lazım buralarda laklak ediyorum Best of Covers... ( Anathema ) aslında beni biri kovsa hiç fena olmaz Best of Covers... ( Anathema ) gerçi bu atılımda bulunacak cesur yüreğin akibeti ne olur bilemiyorum Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )
Valla ben en rahat mindere iyice gömülür bir gıdım kıpırdamam bile kolaysa kaldırsınlar Best of Covers... ( Anathema ) kapı baca sonraki iş bebeğim Best of Covers... ( Anathema )

Hahahha başına geleceklerden sorumlu değilim aşkısı Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Bekle ve gör Best of Covers... ( Anathema )

Ne oyalanıyon ki anlamıyorum ben çantamı alip çıkıcim Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

la la la la la Best of Covers... ( Anathema )))

Bu arada senada boncur Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2014 #9
Hahahha başına geleceklerden sorumlu değilim aşkısı Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Bekle ve gör Best of Covers... ( Anathema )

Ne oyalanıyon ki anlamıyorum ben çantamı alip çıkıcim Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

la la la la la Best of Covers... ( Anathema )))

Bu arada senada boncur Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )
Boncur bebeğim Best of Covers... ( Anathema )
Nasıl yorulmuşum dün bitik haldeydim Best of Covers... ( Anathema ) yalnız ben hala gazoz olma efsane ol modundaki limon yiyen amcadayım Best of Covers... ( Anathema ) Gençler utanmalı bence Best of Covers... ( Anathema )
Neyseki aklımıza bişiy olmadan dağıldık Best of Covers... ( Anathema )

Ne buldum bak! Hatun söylemiş Best of Covers... ( Anathema )

Evet bu ses gerçekten bu kızdan çıkıyor Best of Covers... ( Anathema )
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2014 #10
Boncur bebeğim Best of Covers... ( Anathema )
Nasıl yorulmuşum dün bitik haldeydim Best of Covers... ( Anathema ) yalnız ben hala gazoz olma efsane ol modundaki limon yiyen amcadayım Best of Covers... ( Anathema ) Gençler utanmalı bence Best of Covers... ( Anathema )
Neyseki aklımıza bişiy olmadan dağıldık Best of Covers... ( Anathema )

Ne buldum bak! Hatun söylemiş Best of Covers... ( Anathema )

Evet bu ses gerçekten bu kızdan çıkıyor Best of Covers... ( Anathema )
Hahahhaha amca meselesine gelme aşkısı unuttum ben o kısmı sildim Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

Immmm missss şarkılara vede sese bayıldım Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Bena bunlarla gel aşkısı Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )

buda benden Best of Covers... ( Anathema )

Elleri görim aşkısı Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema ) Best of Covers... ( Anathema )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları