Beton döküm firması için yaptığım logo Betonvloeren

Logo Tasarımları - Beton döküm firması için yaptığım logo Betonvloeren ...

yoneysel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoneysel

Webmaster / Ordu

Alt 01-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tombi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tombi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç bir şeyi olmamış sil baştan...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2009 #3
Eğer ben bu logoyu bir beton döküm firmasında görsem hiç güvenmezdim, çünkü üstüne bişi konunca eğilip bükülen bir beton olamaz..
Bu mesajdan alıntı yap
tombi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tombi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2009 #4
beton görünümlü bir yazı yazın ya da harfin içine beton dökülüyormuş havası verin deneyin deneyin ve yine deneyin...
net çizgilerden oluşturulmuş bir logo da yapabilrsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2009 #5
bu logo değil ki arkadaşım site içerisinde logo nasıl yapılır ayrıntılı bilgileri ve örnekleri mevcut onları inceleyip yeni bir çalışma yapın derim ben kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

yoneysel

Webmaster / Ordu

Alt 02-12-2009 #6
Arkadaşlar burda övünmek istemem ama, ben daha önce birincilik almış ve birçok yarışmada ilk beşe giren bir grafikerim.10 yıllık deneyimliyim.Hatta çok iyi düzeyde corel ressamıyım.Şimdi benim burada yayınlamış olduğum çoğu çalışma hep eleştirildi.Deniyorki işte sade olsun.Uygunsuz.Olmamış.Tamam eleştirilere belki katıldığım noktalar var ama.Bence burada eklediğim çalışmaların hepsi güzel.Ya ben tersten gidiyorum.Yada herkes tersten geliyor :-))
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2009 #7
Arkadaşlar burda övünmek istemem ama, ben daha önce birincilik almış ve birçok yarışmada ilk beşe giren bir grafikerim.10 yıllık deneyimliyim.Hatta çok iyi düzeyde corel ressamıyım.Şimdi benim burada yayınlamış olduğum çoğu çalışma hep eleştirildi.Deniyorki işte sade olsun.Uygunsuz.Olmamış.Tamam eleştirilere belki katıldığım noktalar var ama.Bence burada eklediğim çalışmaların hepsi güzel.Ya ben tersten gidiyorum.Yada herkes tersten geliyor :-))
burası türkiye trafik sağdan ilerler Beton döküm firması için yaptığım logo Betonvloeren iddia ettiğin dereceler kimler tarafından nasıl verildi bilemem ama logo olarak sunduğun tasarım logo olamıyacak kadar karışık tekrarlıyorum sitede logonun nasıl olması gerektiğiyle ilgili yeterince bilgi var okumanı tavsiye ediyorum kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

yoneysel

Webmaster / Ordu

Alt 02-12-2009 #8
Evet burası Türkiye gerçek sanatçılar açlıktan ölürken, delik ayakkabı giyerken bu milletin sanatçı diye taptığı insanların binlerce ayakkabıları var.Ayrıca ben iyiyim siz kötü grafikersinizde demiyorum.Belki benden daha iyisiniz.Logo bazen sade olmalıdır tamam ama mesela Osmanlı arması çok güzeldir bence.Çoğuna göre çok karışık gelebilir.Sadeliğede katılıyorum kesinlikle yerine göre.Ayrıca beğenilen logo bu değil.Ben bu hoşuma gittiği için koydum.
Bu mesajdan alıntı yap

yoneysel

Webmaster / Ordu

Alt 02-12-2009 #9
Neyse belkide dediğiniz gibi bu logo iyi olmayabilir.Yorumlarınız için tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
trotec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trotec

Matbaacı / Isparta

Alt 02-12-2009 #10
o zaman iyi logoyu koyun görelim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları