Bey inşaat kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Bey inşaat kartvizit ...

Bey inşaat kartvizit
dildare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dildare

Grafiker / Ankara

Bey inşaat kartvizit

Alt 28-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bey inşaat kartvizit
müşteriden önce sizlerin yorumlarına sunmak istedim şimdiden teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 28-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zeminde fligran kullanman gereksiz olmuş logonun zemindeki fligranını kaldırırsan sade ve güzel bir kartvizit elde etmiş olursun. unutmayalım Bey inşaat kartvizit sadelik güzelliktir, kalabalık gözü yorar. kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
KervanMat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KervanMat

Matbaacı / Bursa

Alt 28-12-2011 #3
erkan ergen arkadasıma katılıyorum bende,artı olarak sunu söyleyebilirim kart güzel olmus gerçekten gözlerimi yordu biraz erkanı dinlersen bu yorulucaktan biraz sıyırabilirsin kartı,extra olarak bey yazısının altında ki gri zemini biraz daha koyulaştırmanı ve bey yazısının arkasındaki beyaz gölgeyi kaldırmanı tavsiye ederim kırmı tonu biraz daha açabilirsin bu tip kartlarda arkaya gölge ışıklandırma vermek daha da yorucu hale getiriyor bence.
Bu mesajdan alıntı yap
dildare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dildare

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2011 #4
aslında fligranı gözüme çok boş geldiği için kullanma gereksinimi duydum zira çok aşırı bi boşluk varmış gibi oldu artı mavinin tonuda daha açık renklere göre orta bi koyulukta olduğu için gözüme pek parlak edası katmadı ama bi de dedğiniz gibi denemeyi yapıcam fikirleriniz önemli benim için teşekkür ediyorum arkadşlar ...
Bu mesajdan alıntı yap
TB065 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TB065

Webmaster / Van

Alt 30-01-2012 #5
Ellerinize ve emeğinize sağlık hocam.

Grafiker arkadaşlarım bana ulaşırsanız sevinirim:
Bu mesajdan alıntı yap