Beyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Beyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Beyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Herhangi bir program bilgisi gerekmiyor Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Beyaztahta animasyon ...

archimedes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

archimedes

Webmaster / İstanbul

Alt 12-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Herhangi bir program bilgisi gerekmiyor

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Beyaztahta animasyon (whiteboard animation) için yaratıcı taslak/karakalem çizimler yapabilecek, mümkünse İstanbul'da oturan freelancer arıyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Beyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim - Türkiye GeneliBeyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim - Türkiye GeneliBeyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim - Türkiye GeneliBeyaztahta Animasyon İçin Taslak/Karakalem Çizim - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
koofert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koofert

Grafiker / İzmir

Alt 14-07-2015 #3
Detaylı bir mail attım.
Bu mesajdan alıntı yap