Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbul ...

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbul
By Burak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By Burak

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Beykent Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim.
Kendimi geliştirebileceğim bir ajans arıyorum. Ücret talebim yok. (Anadolu yakasında yaşıyorum.)

Programlar;
Ilustrator, Photoshop, Indesign, 3ds max(başlangıç), Flash(başlangıç)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbulBeykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbulBeykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbulBeykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
By Burak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By Burak

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2014 #3
İlan Güncel. https://ismailburaksonmez.wordpress.com/ çalışmalara bakabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
eurosilver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eurosilver(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2014 #4
- Kişiye özel baskılar yapan aynı zamanda da Türkiye'de yeni gelişen digital flatbed uv baskı makineleri getiren bir firmayız.
- Corel, P.Shop, İllüstratör gibi temel grafik programlarına hakim olmanız yeterlidir.
- Makinenin kullanım operatörlüğü tarafımızca size öğretilecektir.
- Programsal olarak ta kendinizi geliştirebilecek yeterince bol zamanınız olacaktır. (grafik programları, programların Türkçe eğitim videoları, zengin grafik arşivimiz mevcuttur.)
- Makinelerimiz telefon kapakları, cam, kristal, ahşap, metal gibi su hariç her türlü ürüne başka yapabilen cihazlardır.
- İlgilenirseniz görüşelim (lütfen CV gönderiniz)

Salih ÇAĞMAN
0542 237 11 82
Bu mesajdan alıntı yap