Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbul ...

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbul
mayakdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mayakdas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop: İyi
Illustrator: İyi
Indesign: Orta
Corel Draw: Orta

İş deneyimi ve içeriği: E-ticaret sorumlusu olarak kısa bir süre deneyimim oldu

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik alanında, kendimi geliştirebileceğim yardımcı tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım, fotoğraf çekim teknikleri ve styling alanlarında sertifikalarım var. Beykent Üniversitesi moda tasarım bölümünü %100 yetenek bursu ile okudum. Sosyal, takım çalışmalarına uyumlu, analitik ve yaratıcı düşünebilen, dürüst, saygılı bir kişiliğe sahibim . Sorumluluktan kaçmam, başladığım işi en iyi şekilde bitirmek isterim. Öğrenmenin sonu ve zamanı olmadığını biliyorum, bu nedenle kendimi geliştirmek adına her zaman araştırma yaparım. Kolay kavrayan ve öğrendiklerimi uygulamaya rahatlıkla geçirebilen biriyim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbulBeykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbulBeykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbulBeykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum, İş Arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
AİSHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AİSHA

Matbaacı / İstanbul

Alt 13-01-2016 #3
nerede ikamet ediyorsunuzz..

işyerimiz 4.levent de ..düşünürseniz cv nizi mail atabilirsniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Begumatakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Begumatakan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-01-2016 #4
Merhabalar, iş arayışınız hala geçerli ise adresine mail atabilir yada 0534 925 99 77 numaradan irtibata geçebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap