Beyler Bayanlar ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Beyler Bayanlar ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk ...

GuMgUmOk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GuMgUmOk

Grafiker / Mersin

Alt 30-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar tekrar merhaba yine burdayım.Bulunma sebebim yine aynı ödev Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk ödevin ikinci parçası olan kapak tasarımını gösteriyorum bakalaım beğenecekmisiniz.12 saattir ödevlerle uğraşıyorum. ama ben bu işi sevdim galiba Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk:rofl::rofl::rofl::rofl:Eksikliklerimi söylerseniz sevinirim.
Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asilrock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asilrock

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ii gibi sanki biraz renk armonikasından yaralan ii olur gibii
Bu mesajdan alıntı yap
baris.basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #3
Fiyat 35 ytl Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk bence olmasa daha iyi.Yani orda yazılı olmasa daha iyi Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk
Bu mesajdan alıntı yap
GuMgUmOk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GuMgUmOk

Grafiker / Mersin

Alt 30-05-2008 #4
Fiyatsız kitap olmazki Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk) kalsın o kalsın Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk asilronk ne gibi bir değişiklik öneriyorsun .Kusura bakmayeniyim .
Bu mesajdan alıntı yap
baris.basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #5
Fiyatsız kitap tabiki olmaz ama öyle üzerinde sürekli fiyat yazmaz ki Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk etiket olsa hadi neyse kitabı aldıktan sonra söker çıkartırsın.Fiyat görünmesin ayıp ayıp Beyler Bayanlar  ilk Kapak Tasarımım :) Sonsuz Aşk
Bu mesajdan alıntı yap
talha192 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

talha192

Öğrenci (Grafik) / Aksaray

Alt 23-11-2008 #6
Sonsuz Aşk yazısının fontunu bilen war mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
qT_terry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qT_terry

Grafiker / Ankara

Alt 23-11-2008 #7
kitabın arka yüzündeki sonsuz aşk yazan yerde renk uyum eksikliği gördüm be daha canlı renk armonisi kullanabilirsin

__________________________________________________ ________________________ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2008 #8
ilk kapak çalışman olarak fena durmuyo bence arkadaşa katılıyorum 35ytlyi kaldr bence hernekadar ödevde olsa basılı olmasada kitabın orjinalliğini batrmış şahsen üzernde bu yazılı olarak basılsa almam."Perhan Yeşilmen'in" olması gerekmiyomu benmi yanlış biliyorm.
Bu mesajdan alıntı yap
ApoLLoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ApoLLoN

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-11-2008 #9
bunun gibi bi calısmayı photoshop ta yapmayı istiyorum bununla ilgili bi konu varmı yardım alabilcegim forumda daha yeniyimde şimdiden teşşeküüler
Bu mesajdan alıntı yap
baharrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharrr

Grafiker / Ankara

Alt 23-11-2008 #10
genel görünüm hoş ama sanki eksik birşeyler var gibi mesela ön kapaktaki sonsuz aşk yazısıyla yaprakların kesiştiği nokta nedense gözüme biraz battı sanki ya yaprakların yada yazının yeri değişmeli, ayrıca bir öneri sonsuz aşk yazısını arka fonda photoshopta kuma yazılmış olarak gösterebilirsin,yada mektup sayfalarıda kullanabilirsin bir aşk kitabı,daha başka çalışmalarda görmek sanırım yardım etmek açısından biraz daha faydalı olabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bayanlar, beyler, ilk, kapa tasarımı, kapak, sonsuz, tasarimim