Beylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Beylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum - İstanbul ...

nereslug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nereslug

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel = iyi
photoshop = iyi
ıllısrator = iyi
indesign = orta
dreamweaver= orta
freworks = iyi

(iyi diye belirttigim programlarda rahatlıkla kurumsal kimlik calismasi hazirlayacak seviyedeyima )

İş deneyimi ve içeriği: Avcilar IGDAS - 1 yil arsiv -danisma lise stajyeri

Gusto bilişim - makale yazarlığı - 1 ay ünv. stajyeri

Çağ matbaa = 1 ay - grafik tasarimci

Bien reklam - 1 ay - grafik tasarimci

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilgisayar programcılığı mezunuyum liseden bu güme grafik tasarıma ilgi duyuyorum ve bu alanda kendimi geliştirmeye çalışıyorum grafik tasarım benim için işten çok hobi..

Ismekte kurs görüyorum photoshop illisrator programlarını öğrendik bir ay içerisinde indesign programini göreceğiz.

UZUN SÜRELI çalışabileceğim bir firma ile çalışmak istiyorum.

ortalama bir iş yeri ise düşük maaşa grafik tasarim yardımcısı olarakta çalışabilirim
gelişime açığım
sorumluluk alabilecek bir kişiliğe sahibim

E-posta:

Telefon: 0543 361 91 79
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Beylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum - İstanbulBeylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum - İstanbulBeylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum - İstanbulBeylikdüzü / Avcılar civarında grafik tasarimci olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
nereslug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nereslug

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap