Beylikdüzü Matbaada Çalışacak Grafiker Alınacaktır

Sonuçlanan İlanlar - Beylikdüzü Matbaada Çalışacak Grafiker Alınacaktır ...

gokhanyaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanyaka

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Beylikdüzündeki matbaamızda çalışacak mac ortamında freehand ve photoshop kullanabilen (illustrator tercih sebebidir) grafiker alınacaktır. E5 ve E6 dan servis mevcuttur. Maaş 1.000 tl. civarıdır SSK + Yemek + Servis. Uzun vadeli çalışacak karton etikette deneyimli, ofset baskıyı bilen arkadaşlar tercih sebebidir. Bayan adayların önceliği var çünkü uzun vadede tercih sebebimizdir.
Gelecek arkadaş 7. grafiker olacak. Güzel bir çalışma ortamı var.
iyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Beylikdüzü Matbaada Çalışacak Grafiker Alınacaktır veya Beylikdüzü Matbaada Çalışacak Grafiker Alınacaktırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #3
İlanınızla ilgileniyorum. Cv'mi bu mesajda yolladım.

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #4
CV gönderebilmemiz için mail adresi verebilir misiniz?

gokhanyaka

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #5
mail adresi engellenir mi bilmiyorum özel mesaj atabilirsiniz. mail adresim *********
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #6
Artık kurallara aykırı değil; teşekkürler.

gokhanyaka

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2010 #7
arkadaşlar ilan günceldir. Matbaa tecrübesi aramaktayız. Faal çalışan yada kısa bir süredir işsiz kalmış arkadaş arıyoruz. Başvurularınızı bekliyoruz.
ebru aydınoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebru aydınoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2010 #8
e mail adresiniz verirseniz sevinirim.

gokhanyaka

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #9
Arkadaşlar ilan günceldir. Lütfen çorap etiketinde tecrübesi olmayan arkadaşlar CV göndermesinler. Maaş aralığı arkadaşın tecrübe durumuna göre yüksek tutulacaktır.
ikerson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikerson

Webmaster / İstanbul

Alt 06-11-2010 #10
Merhaba, iş tecrübem bulunmamakta, tecrübe kazanabileceğim bir iş ortamı arıyorum ücret konusu benim için şuanda ikinci planda, sanat ve tasarım fakültesi web grafik bölümü mezunuyum beylikdüzünde ikamet etmekteyim. İyi derecede mac kullanabiliyorum, Photoshop, Freehand, Illustrator, Maya, Flash, Dreamweaver programlarına hakimim.

ilgilenirseniz *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları