Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: direk kumaşa baskı yapan dijital makinelerde yetiştilmek üzere, az da ...

silverarrows isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silverarrows

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: direk kumaşa baskı yapan dijital makinelerde yetiştilmek üzere, az da olsa Photoshop bilgisine sahip dijital baskı operatörü aramaktayız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul - Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul ya da Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul | Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

CannoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CannoN

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 24-10-2011 #3
mail gönderildi Beylikdüzü'nde dijital tekstil baskıda yetiştirilmek üzere - İstanbul