Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul ...

Oceaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Oceaan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop, Flash, Illustrator, Dreamweaver

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 3 senedir tasarımla ilgileniyorum, Bilge Adam Web/Graphic Design mezunuyum.(Üstün Başarı Belgesi ile) Beykent Üniversitesi öğrencisiyim, okuldan sonra yarı zamanlı olarak çalışıp, tecrübe edinebileceğim bir iş arıyorum...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul - Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul ya da Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul | Beylikdüzü'nde Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2011 #3
YERIMIZ BAKIRKOYDE
resımlı cv nızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap