Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Machintosh işletim sistemi, Freehand, Photoshop, ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli ...

idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker

Program/Seviye: Machintosh işletim sistemi, Freehand, Photoshop, ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 1992 yılında kurulan firmamız, Dijital print, matbaa ve ajans olarak hizmet vermektedir. Broşür, Katalog, Kurumsal Kimlik, el ilanı vb.leri gibi Çok yönlü hizmet yelpazesine sahibiz... Matbaaya dönük Çizgi altı tasarım yapabilecek ve Sanat Yönetmeni idaresinde ekip çalışmasına uyumlu, diksiyonu düzgün, kendinden çok kurum için çalışmayı seven, inançlı, yüksek okul mezunu veya en az 2 yıl deneyimli Beylikdüzü E-5 üzerinde ki firmamıza kolay ulaşabilecek bayan veya bay grafiker veya grafiker yardımcısı aramaktayız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli - Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli ya da Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli | Beylikdüzü'ndeki Ajans - Matbaamıza Grafiker - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..