Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: 1992 yılından günümüze tasarım ve matbaacılık hizmetleri veren İdeal reklamcılık ltd. şti. izinde markalaştırdığımız firmamızda görev alacak, sorumluluk sahibi, freehand, ...

Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul
idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker

Program/Seviye: 1992 yılından günümüze tasarım ve matbaacılık hizmetleri veren İdeal reklamcılık ltd. şti. izinde markalaştırdığımız firmamızda görev alacak, sorumluluk sahibi, freehand, photoshop, indesing programlarına ve mac işletim sistemine hakim tasarımdan başlayan sorumluluğunu, matbaaya kadar indirgeyecek deneyime sahip ekip lideri & artdirector & grafiker arayoruz...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul - Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul ya da Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul | Beylikdüzü'ndeki Ajansımıza Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

muratturker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratturker

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #3
mail adresinize cv mi gönderdim. ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
tudus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tudus

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #4
Cv'mi mail adresinize gönderdim. İyi çalışmalar diliyorum...
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 09-08-2011 #5
taksim tarafında ikamet etmekteyim,photoshop,corel,indesign,illustrator,fr eehand programlarını biliyorum,mikrosis egitim merkezi imzali grafikerlik sertifikam var adresime mail atabilirsiniz. *********
webcikerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webcikerem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-09-2011 #6
Bana yakın ve Web tasarımda Lise son sınıf olmasam direk başvururdum. Hem çalışıp hem öğrenmek başka birşeydir..
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2011 #7
İstanbul avrupa yakasında iş aramaktayım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ilüstrator- iyi
freehand - başlangıç
indesing - orta
Photoshop - iyi

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıllık bi tecübem var(insert,katalog,el ilanları,Menü,Kartvizit,Afiş Vs) işler yaptım .. Kendimi geliştirmek istiyorum.. Saat sorunum yoktur..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Tecciliyim Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi Özelbi grafik kursunda kurs aldım..

E-posta: *********

Telefon: *********
hande457 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hande457

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-09-2011 #8
merhaba ben yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum freehand bilgim ve orta düzeyde photoshop bilgim var eğer düşünürseniz ilginizi beklerim teşekkürler...
nryldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nryldrm

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2011 #9
yetiştirilmek üzere eleman iş başvurunuza cv'mi yolladım birde burdan bilginize sunulmak istedim.Beykent üniveristesi M.Y.O. Masaüstü yayıncılık bölümü mezunuyum henüz bölümüm üzerinde bir iş deneyimim olmadı Güvenilir bir şirkette yetiştirilmek istiyorum.Bilgilerinize sunulur.
wesliy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wesliy

Grafiker / Karabük

Alt 16-09-2011 #10
Cv gönderdim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları