BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı

Graficafe - BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı Sponsorlu Bağlantılar " Bende yapıcam " butonuna tıklıyorsunuz: İsmi girip, 3 adet kötü alışkanlıklarını seçiyorsunuz ve beyin konuşuyor [COLOR="DarkRed"] [COLOR="DarkRed"]Buyrun buradan yapabilirsiniz[/COLOR] [/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"] Bir örnek [/COLOR] ( [COLOR="Red"]filizdmr[/COLOR] )...

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Bende yapıcam " butonuna tıklıyorsunuz: İsmi girip, 3 adet kötü alışkanlıklarını seçiyorsunuz ve beyin konuşuyor BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı

[COLOR="RoyalBlue"]Bir örnek[/COLOR]([COLOR="Red"]filizdmr[/COLOR])
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 01-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Denizciğim (Blueden) bakalım nasılmışsın BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamırofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Pınar Beyaz

Ya örneği görmemiştim BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı sen varya sennn örneğe bak BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı sen sinirli görmemişsin canım BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2009 #3
bu reklam ilk çıktığından beri hep takip ediyorum.
mükemmel bir tasarım ve reklam örneği.
paylaşım için çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2009 #4
bu reklam ilk çıktığından beri hep takip ediyorum.
mükemmel bir tasarım ve reklam örneği.
paylaşım için çok teşekkür ederim..
Teşekkürler.

Denizciğim (Blueden) bakalım nasılmışsın BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamırofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Pınar Beyaz

Ya örneği görmemiştim BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı sen varya sennn BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Ben varya ben BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamıangel:
Tam ben ya...yaramaz, bilgisayar bapımlısı, akşam yatmak bilmeyen BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
:kiss1:

[COLOR="Magenta"]Fatoş KESKİN [/COLOR]
:rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 01-06-2009 #5
Çok iyi oldu Deniz'cim teşekkürler,söylemek isteyipte söyleyemediklerimi bu yolla iletebilirimBEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2009 #6
ama birtek şey söyleyebilirim.
bay versiyonunda seslendirme okan bayülgen tarafından o kadar iyi yapılmış ki, bayan versiyonuna pek ısınamadım açıkçası..
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2009 #7
Çok eğlenceli olmuş ama ya....Akşam akşam baya güldüm..BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2009 #8
Çok iyi oldu Deniz'cim teşekkürler,söylemek isteyipte söyleyemediklerimi bu yolla iletebilirimBEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Evet BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı Rica ederim.

ama birtek şey söyleyebilirim.
bay versiyonunda seslendirme okan bayülgen tarafından o kadar iyi yapılmış ki, bayan versiyonuna pek ısınamadım açıkçası..
Evet ama ikiside süper, espriler çok iyi işlenmiş BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı

Çok eylenceli olmuş ama ya....Akşam akşam baya güldüm..BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2009 #9
"Bende yapıcam " butonuna tıklıyorsunuz: İsmi girip, 3 adet kötü alışkanlıklarını seçiyorsunuz ve kemik konuşuyor BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı
Beni o kadar güldürdü ki... Ne diyim ki... Teşekkürler blue... BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı

Bu arada konuşan kemik değil... Beyin... BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz Reklamı

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2009 #10
benimkisi çok fena olmuş :Ö hep senin yüzünden deniz BEYNO'dan Akıllı Mesaj / Pınar Beyaz ReklamıD
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları