Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul ...

egepia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egepia(29)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMNLIK +Grafik Tasarım (kurs)

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Karabük Üniversitesi-Safranbolu Meslek Yüksekokulu Geleneksel El Sanatları bölümünden mezun olmak üzereyim.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafcılık ve Kameramanlık bölümünde eğitimime devam etmekteyim. İstanbul'da Eğitim kurumunda grafik tasarım eğitimi aldım kurumda aldığım eğitimler Adobe Freehand, Corel Draw, Office programları, Quark Xpress, Adobe Photoshop .Bütün programları orta seviyede kullanmaktayım. fotoğraf ve ileri seviye Photoshop eğitimi alıyorum. Kendimi geliştirebileceğim ilgili kurumlar arıyorum...(Beyoğlunda yaşıyorum) ilgilenenlere çalışmalarımı ve cv ulaştırabilirim

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul - Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul ya da Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul | Beyoğlunda yaşıyorum ajans veya fotoğrafçı'da iş arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

egepia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egepia(29)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 23-09-2011 #3
İlanın geçerliliği bitmiştir.
panco2634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco2634

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2011 #4
********* adresine cv ni ve çalışmalarını mail atarmısın?