Beypazari Logo İstek 26 mayıs 2010 ACİL!

Logo İstek - Beypazari Logo İstek 26 mayıs 2010 ACİL! Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kolay gelsin herkese. forumda ve nette çok aradım arşivim dahil hiçbir yerde bulamadım. beypazari soda firmasının logosu çok çok acil lazim. iş akşam onaya gidecek....

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 26-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kolay gelsin herkese. forumda ve nette çok aradım arşivim dahil hiçbir yerde bulamadım. beypazari soda firmasının logosu çok çok acil lazim. iş akşam onaya gidecek.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 26-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Download

Şu anda bilgisayarımda bunu bulabildim tam orjinalide vardı bulabilirsem onuda update ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 26-05-2010 #3
çok çok teşekkür ederim.. bunlar da görür şimdilik işimi.. daha ihtiyacım olan çok firma var ama beypazari en önemlisiydi teşekkür ederim..
diğer firmaları da yazsam bulabilirseniz sevinirim.
enka süt
tuborg
carlsberg
nestle waters
sanpa
bonbeef
uno
lezz.et
anpa
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2010 #4
Bir kaçı var aratın lütfen;
Logomuz.com
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2010 #5
beypazarı maden suyu firmasının çalışmalarını biz yapmaktayiz. irtibata geçersiniz size logo için yardımcı olabilirim. ama ne için kullanacağınız da önemli elbette.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 26-05-2010 #6
beypazarı maden suyu firmasının çalışmalarını biz yapmaktayiz. irtibata geçersiniz size logo için yardımcı olabilirim. ama ne için kullanacağınız da önemli elbette.
forumda düzenli bir paylaşım yapılması için logo çalışması yapan arkadaşlar logoları burada paylaşırsa daha iyi olur irtibata geçmekle değil biz burada her türlü logoyu paylaşıyoruz hiçbirininde kötü bir amaçla kullanıldığını görmedik
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2010 #7
forumda düzenli bir paylaşım yapılması için logo çalışması yapan arkadaşlar logoları burada paylaşırsa daha iyi olur irtibata geçmekle değil biz burada her türlü logoyu paylaşıyoruz hiçbirininde kötü bir amaçla kullanıldığını görmedik
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
kötü amaçla kullanılmaması için bir uyarı değildi benimki. yanlış anlaşılma için özür dilerim . yüklediğim dosyada maden suyu şişesi masuderin logosu mineral deposunun logosu ve günde iki şişe ibaresi bulunmakta. maden suyu ile ilgili çalışma yapıyorsanız bunları kullanmanız gerekiyor. firma sahibi bu konuda titiz biraz.
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler

Alt 26-05-2010 #8
kötü amaçla kullanılmaması için bir uyarı değildi benimki. yanlış anlaşılma için özür dilerim . yüklediğim dosyada maden suyu şişesi masuderin logosu mineral deposunun logosu ve günde iki şişe ibaresi bulunmakta. maden suyu ile ilgili çalışma yapıyorsanız bunları kullanmanız gerekiyor. firma sahibi bu konuda titiz biraz.
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
ellerine sağlık her firma logosu konusunda titiz oluyor mecburen yoksa oynamalar olunca logo orjinalliğini kaybediyor teşekkürler paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2010 #9
ellerine sağlık her firma logosu konusunda titiz oluyor mecburen yoksa oynamalar olunca logo orjinalliğini kaybediyor teşekkürler paylaşım için
ben teşekkür ederim ilginize
Bu mesajdan alıntı yap
asi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi

Grafiker / Gaziantep

Alt 15-12-2010 #10
kötü amaçla kullanılmaması için bir uyarı değildi benimki. Yanlış anlaşılma için özür dilerim . Yüklediğim dosyada maden suyu şişesi masuderin logosu mineral deposunun logosu ve günde iki şişe ibaresi bulunmakta. Maden suyu ile ilgili çalışma yapıyorsanız bunları kullanmanız gerekiyor. Firma sahibi bu konuda titiz biraz.
[ımg]http://img72.imageshack.us/img72/8566/11423478.jpg[/ımg]
rapidshare: 1-clıck web hosting - easy filehosting
link ölmüş....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları