beyzakuyumculuk sevgililer günü vitrin çalışması 2009

Afiş Tasarımı - beyzakuyumculuk sevgililer günü vitrin çalışması 2009 ...

spider2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spider2001

Hiç Biri / Yozgat

Alt 02-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

beyzakuyumculuk sevgililer günü vitrin çalışması 2009beyzakuyumculuk sevgililer günü vitrin çalışması 2009
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırmızı aşkın ve tutkunun rengidir.2. çalışma amacına yaklaşmış bir çalışma olmuş.Her yazıda farklı font kullanmışsınız buda karmaşaya yol açmış.."sevgililer günü bir tarafta" "tek taş pırlanta siparişi alınır"bir tarafta
"sevgililer gününde tek taş pırlanta siparişi alınır."gibi bir cümle ile toparlanırsa algı bakımından daha iyi sonuç alınacaktır.emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-02-2009 #3
Öncelikle kredi kartı görselleri çok büyük olmuş. 2009 yazısındaki 9 rakamını kalpler kapatmış.
Çiçek resminde genelde hatta % 100 gül resmi kullanılır, (müşteri isteği ise bişey diyemem)
Tek taş pırlanta siparişi alınır yazısını başlık olarak kullanmışsınız, bana göre yerinin orası olmaması gerekirdi.
Yinede emeğinize sağlık, nacizhane fikirlerim bunlar.
Bu mesajdan alıntı yap

spider2001

Hiç Biri / Yozgat

Alt 02-02-2009 #4
yorumlarınızı kesinlikle dikkate alıyorum ve bu bana göre çok önemli. yaptığım çalışmalar tamamen amatör hiç bir eğitim olmadan gerçekleştiği için yorumlarınız yerinde ve doğru. kendimi geliştirmek adına beni yorumsuz bırakmayacağınıza inanıyorum

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2009 #5
kırmızı aşkın ve tutkunun rengidir.2. çalışma amacına yaklaşmış bir çalışma olmuş.Her yazıda farklı font kullanmışsınız buda karmaşaya yol açmış.."sevgililer günü bir tarafta" "tek taş pırlanta siparişi alınır"bir tarafta
"sevgililer gününde tek taş pırlanta siparişi alınır."gibi bir cümle ile toparlanırsa algı bakımından daha iyi sonuç alınacaktır.emeğinize sağlık...
damla1 arkadaşımın söedikleirne katılıyorum kesinlikle...
1 ci çalışma üzülerek sölüyorum ama hiç olmamışşş..
1 ci çalışma ise biraz daha uygun damla1 arkadaşımın sölediklerini tekrarlamıyorum gerekenleri sölemiş zaten başarılarrr....
Bu mesajdan alıntı yap

spider2001

Hiç Biri / Yozgat

Alt 05-02-2009 #6
çok pardon arkadaşlar bir açıklama eksik oldu kırmızı olan çalışmam Sevgililer Günü için diğer mavi olan ise 15 şubatta söküp yerine takılacak olan kurumsal çalışmam. mavi olanı kurumsal anlamda değerlendirirseniz sevinirim.

saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet-im isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet-im(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-02-2009 #7
ilk bakısta yorumu okumasam orda bi sipariş oldugunu anlamamıstım gözüm direk kırmızılarda yogunlastu bence asıl amacın o olduna göre beyzakuyumculuk sevgililer günü vitrin çalışması 2009 birzdaha ön planda tutulmalı
Bu mesajdan alıntı yap

spider2001

Hiç Biri / Yozgat

Alt 05-02-2009 #8
arkadaşlar sevgililer gününde asıl dikkat çekmek istediğim 14 şubat tarihinde bu günün olmasını hatırlatmak diğeri detay. Ayrıca bu tasarımları kendim işyerimde uyguluyorum. visa amblemlerinin büyük olmasını özellikle istedim. çünkü sorgun çok gelişmiş bir ilçe değil ve visa ile satış yapan kuyumcu yok gibi bu anlamda müşterinin biraz gözüne hitap etsin istedim.

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 04-03-2009 #9
mavi çalışmalar daha güzel
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
2009, beyzakuyumculuk, calismasi, gunu, sevgililer, vitrin