Bezier tolun kullanım şekli nasıl ?

Corel Draw - Bezier tolun kullanım şekli nasıl ? Sponsorlu Bağlantılar slm bezier tolu pek kullanmıyorum ve açıkcası dönemeçlerden sonra düz hale getirmek için bi tuşamı basıyoruz çevrimlerden sonra düz biyere ulaşmak zor oluyor bi kıssa yolumu var ben ...

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm bezier tolu pek kullanmıyorum ve açıkcası dönemeçlerden sonra düz hale getirmek için bi tuşamı basıyoruz çevrimlerden sonra düz biyere ulaşmak zor oluyor bi kıssa yolumu var ben genelde frehand tol ile yuvarlak işlerin etrafını düz geçip sonunda somott tol ile yuvarlıyorum heralde yanlış biliyorum Bezier tolun kullanım şekli nasıl ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana biraz karışık anlatmışın gibime geldi eğer neyi çizmek istediğini bi resim olarak eklersen buraya sana resimli bir şekilde dönüşleri felan nasıl çizildiğini bende resimli bir şekilde anlata bilirim çünkü corelde bana göre eniyi ve en pratik 2 işlemle istediğin şekilde çizebiliyorsun nesneyi birisi freehand tool geçişler yuvarlatmalar içinde shape tool ben senin anlattığından bu ikisini suna bildim sadece ama farklı birşeyse dediğim gibi bi resim olarak koy gösteriyim
Bu mesajdan alıntı yap

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #3
söylemek istedigim beziere hakim degilim varmı kıssa bi anlatım şekli yıllardır bu şekilde çalışıyorum :Bezier tolun kullanım şekli nasıl ?

Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #4
yıllardan beri çalıştığın o şekil en doğrusu diyorum kardeşim bende sana Bezier tolun kullanım şekli nasıl ? bezieri boşver
Bu mesajdan alıntı yap

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #5
Bezier tolun kullanım şekli nasıl ?DBezier tolun kullanım şekli nasıl ?DBezier tolun kullanım şekli nasıl ?DDBezier tolun kullanım şekli nasıl ? eywallah kardeşim Allah senide güldürsün bi an dedimki beziermi acaba bizmi yanlış biliozzz Bezier tolun kullanım şekli nasıl ?D
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bezier, tolun, kullanm, ekli, nasl