bi afiş te benden

Afiş Tasarımı - bi afiş te benden ...

bi afiş te benden
serkanhallac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanhallac

Grafiker / İstanbul

bi afiş te benden

Alt 03-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bugün yaptığım bi çalışma yorumlarınızı bekliyorum...

bi afiş te benden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 03-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dondurma dediğin iştah kabartır. Sanırım bu afişi gördükten sonra bu sene dondurma yiyemiyeceğim. Şöyle daha canlı br dondurma yokmuydu. Rengarenk bişey? Hem o siyah arka planda ne.Belki arka plana başka renk koysaydın müşteri işi bilmediği için (müşterinin duruma bağlı) kabul edebilirdi. Diğer bir husus yazı karakteri ve yazı karakterinde kullandığın stiller. hasın strokesi rengi dondurmanın yazı karakteri efekti son derece başarısız. zeminde kontaplaka benziyoyor. biraz daha özenmeniz dileği ile...
Bu mesajdan alıntı yap
serkanhallac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanhallac

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2008 #3
Bu iştahını açtımı canım! müşterinin getirdiği fotoğraflar bu ve istediği tarz bu sonuçta müşteri işi serbest çalışmalrımda da yorumlarını beklerim...

bi afiş te benden
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 03-05-2008 #4
Ben oradan bakıldığı zaman müneccim gibi mi duruyorum. Ben senin müşterinin getirdiği resmi ne bilebilirim. Ve müşterinin isteğini nereden bilebilirim. Hem canımlı cicimli konuşmalar için bu samimiyet nereden geliyor.eleştriyi kaldırayamayacaksan ekleme. Zaten sen kendin bunu beğenmişşin ve buraya eklemişşin anladığıma göre. kendi beğendiğini neden ekliyorsunda eleştiri bekliyorsun. Sezarın hakkını sezara vereceksin diye bir söz vardır. Başarısız bir çalışma olmuş bence ve hakkıda olumsuz bir eleştri...
Bu mesajdan alıntı yap
winner_04 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

winner_04

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 03-05-2008 #5
ii sayılır...geliştirmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
Telve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Telve

Grafiker / Konya

Alt 03-05-2008 #6
Dostum sen yukardaki yorumlara bakma.Bizim insanımız ancak abartmayı bilir başka bişey bilmez.Sade hoş bişey olmuş.Bi dondurmada zaten başka nasıl olabilirki bi afiş te benden
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 03-05-2008 #7
çok ciddi bir çalışma olduğunu sanmıyorum. bu nedir yani el ilanımı broşürmü.
sadece bir görsel var. nerde bunun bilgileri.
firma adı, sanı, adresi, vs...
daha güzel bir dondurmada kullanılabilirdi.
üzerinde durulması gereken bi çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 03-05-2008 #8
Telve Dostum sen yukardaki yorumlara bakma.Bizim insanımız ancak abartmayı bilir başka bişey bilmez.Sade hoş bişey olmuş.Bi dondurmada zaten başka nasıl olabilirki
size katılmıyorum hiçte iç açıcı değil...
eminecik çok ciddi bir çalışma olduğunu sanmıyorum. bu nedir yani el ilanımı broşürmü.
sadece bir görsel var. nerde bunun bilgileri.
firma adı, sanı, adresi, vs...
daha güzel bir dondurmada kullanılabilirdi.
üzerinde durulması gereken bi çalışma.
haklısın bende bi ciddiyet göremedim ayrıca hiç öyle dondurma yiyesimde gelmedi resmi görünce
Bu mesajdan alıntı yap
korhanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korhanya

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-05-2008 #9
dondurmadan çok özgürlük heykelinin meşalesine benziyor
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 03-05-2008 #10
Dondurma dediğin iştah kabartır. Sanırım bu afişi gördükten sonra bu sene dondurma yiyemiyeceğim. Şöyle daha canlı br dondurma yokmuydu. Rengarenk bişey? Hem o siyah arka planda ne.Belki arka plana başka renk koysaydın müşteri işi bilmediği için (müşterinin duruma bağlı) kabul edebilirdi. Diğer bir husus yazı karakteri ve yazı karakterinde kullandığın stiller. hasın strokesi rengi dondurmanın yazı karakteri efekti son derece başarısız. zeminde kontaplaka benziyoyor. biraz daha özenmeniz dileği ile...
Ben oradan bakıldığı zaman müneccim gibi mi duruyorum. Ben senin müşterinin getirdiği resmi ne bilebilirim. Ve müşterinin isteğini nereden bilebilirim. Hem canımlı cicimli konuşmalar için bu samimiyet nereden geliyor.eleştriyi kaldırayamayacaksan ekleme. Zaten sen kendin bunu beğenmişşin ve buraya eklemişşin anladığıma göre. kendi beğendiğini neden ekliyorsunda eleştiri bekliyorsun. Sezarın hakkını sezara vereceksin diye bir söz vardır. Başarısız bir çalışma olmuş bence ve hakkıda olumsuz bir eleştri...
size katılmıyorum hiçte iç açıcı değil...

haklısın bende bi ciddiyet göremedim ayrıca hiç öyle dondurma yiyesimde gelmedi resmi görünce
dondurmadan çok özgürlük heykelinin meşalesine benziyor

Siz arkadaşlar yorum yaparken neye dikkat ediyorsunuz. Konu ekleyen üyenin avatarının altındaki mesaj sayısına ve üye olduğu tarihe baktınızmı. Özellikle de belirtmiş resim müşterinin isteğidir diye. Arkadaşımız kendine göre yapmış bir çalışma ve yayınlama, eleştiri alma cesaretini göstermiş. Dikkatinizi çekerim eleştiri demiş, hakaret ve kendinizi beğenin dememiş. Siz kendinize göre çalışmalarınızı yayınlayında bakalım sizler neler yapıyorsunuz. Lütfen biraz dikkat edelim arkadaşlar. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hareketleri başkasına yapmayın. Eşeltirmenin de belli bir kanunu kuralı olmalı bence. Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, benden