bi yorum !!! (kartvizit)

Kartvizit Tasarımları - bi yorum !!! (kartvizit) ...

bi yorum !!! (kartvizit)

bi yorum !!! (kartvizit)

Alt 03-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

en sert ve acili ici hakaret dolu yorumlarinizi bkeliyorum
bi yorum !!! (kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 03-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
font secimin yanlış ve kartvizit için çok kalabalık bi fon secimi yapmışsın birde puntolar neden bukar büyük sanırım bidaha gözden gecirmen gerek tabi bu söylediklerim sadece öneri kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
dolphin55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dolphin55

Hiç Biri / Samsun

Alt 03-12-2007 #3
Bu bana biraz kartvizit programıyla yapılmış gibi geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 03-12-2007 #4
bence ilk ikisini sil at.Son çalışma sade olma yolunda daha emin adımlara sahip bi yorum !!! (kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2007 #5
en sert ve acili ici hakaret dolu yorumlarinizi bkeliyorum

neden böyle bir istekde bulundun anlamadım forumumuzda asla kimseyi kırıcak yadırgıycak ya da alaylı yorumlar da bulunulmamasına özen gösteriyoruz bu gibi durumlarda da yöneticilerimiz zaten hemen konuya el atarlar kimseyle alay edilmesini dogru bulmuyorum acıkcası bu sizin içinde geçerli

neyse kartvizitlere gelince

Şahsi fikrimi söylemek istiyorum kartvizitlerde fotograf kullanmından yana degilim pek daha sade düşünebilirsin sanırım yazılar biraz fazla kalın olmuş sana tavsiyem forumda bir araştırma yap dünyadan örnekler ve forum üylerinin yapmış olduğu iyi örnekler var bu konuyla alakalı bir göz gezdir ne kadar fark edeceğini göreceksin bir sonraki çalışmanda kolay gelsin...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 03-12-2007 #6
1. kartvizit beğendim sadece yazılar çok büyük onları küçültürsen olacak başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-12-2007 #7
tesekur ed3erim arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
freediz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freediz

Grafiker / Bursa

Alt 03-12-2007 #8
açıkçası bilgiler atmasyon olduğu için 3üde içime sinmedi fikir olarak güsel şeyler yakalayabilmişsin ama bi bütünlük yok
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-12-2007 #9
günümüzde kartvizitler artık broşür olma yolunda, biraz daha sade bir tasarımla sanırım kartvizit çizgisini bozmadan güzel bir çalışma ortaya çıkabilir diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-12-2007 #10
açıkçası bilgiler atmasyon olduğu için 3üde içime sinmedi fikir olarak güsel şeyler yakalayabilmişsin ama bi bütünlük yok
Adreslerin gerçek olmaması ile tasarımın arasındaki bağı kuramadım. Forumumuzda bulunan her kullanıcı müşteri adres bilgilerini gizleme hakkına sahiptir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yorum, kartvizit