bilardo salonu kurumsal kimlik

Kartvizit Tasarımları - bilardo salonu kurumsal kimlik Sponsorlu Bağlantılar İlk kurumsal kimlik çalışmam olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.:angel:...

tubakocael isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tubakocael

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya24

Alt 04-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kurumsal kimlik çalışmam olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 04-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yinemi sen diceksiniz bilardo salonu kurumsal kimlik Renkler çok uygun değil gibime geldi, şöyle ilk bakışta bilardoyu andıran logodan başka hiçbir materyal yok. logoda ise yazıyor ordan anlıyoruz, demem oki yazıdan cok sektörün bir figürüyle bunu yapmayı başarın... birde o hafif basık mavi yuvarlakçıkların bilardoyla bir bağlantısını kuramadım, kopuk bi çalışma olmuş tabiki bana göre hepsi şahsi fikrim illaki dediklerim gibi olucak diye bişey yokbilardo salonu kurumsal kimlik uğraşmıssınız ama emeğinize sağlık..genelde hep denir farklı çalışmaları inceleyiniz fikir edininiz bana kalırsa...
Bu mesajdan alıntı yap
tubakocael isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tubakocael

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-01-2012 #3
tekrar teşekkürler bilardo salonu kurumsal kimlik söylediğiniz konularda kendimi geliştirmeye çalışıcam.
Bu mesajdan alıntı yap