Bilboard Tasarımı Kuralları vs.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bilboard Tasarımı Kuralları vs. Sponsorlu Bağlantılar Bilboard tasarımı kuralları dikkat edilmesi gereken şeyler vs. yaptığınız çalışmalarla da yardımlarınızı bekliyorum. Tecrübelerinizle tecrübelenelim )...

SufiTrance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SufiTrance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilboard tasarımı kuralları dikkat edilmesi gereken şeyler vs. yaptığınız çalışmalarla da yardımlarınızı bekliyorum. Tecrübelerinizle tecrübelenelim Bilboard  Tasarımı Kuralları vs.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilboard tasarımı kuralları dikkat edilmesi gereken şeyler vs. yaptığınız çalışmalarla da yardımlarınızı bekliyorum. Tecrübelerinizle tecrübelenelim Bilboard  Tasarımı Kuralları vs.)
sana diceğim şudur ki kardeşim . çok yazıya boğma çok şekle boğma. hani 100 metre ileriden adam gördüğü zaman tasarımı anlayabilmeli. ulan ne diyo lan bu falan dememeli. avea reklamları gibi tek bi karakter bi kutucuk ve yazı . mis gibi iş çıkartıolar ortaya. hani tek 1 paragraf kullanıcaksan tek bi karakter ve canlı renkler olmalı. gündüz tamam gözükür tüm renkler ama gece'de kendini ben burdayım diye belli etmesi lazım. siyah yaparsan background'ı şansın yok mesela. ama siyah background üzerine beyaz yazı yazarsan o ayrı. yani senin anlıcağın kardeşim konuna göre bi slogan seç kullanıcaksan ürün yada karakter tek 1 şerit canlı renkler . ama bi konser afişi gibi istiyorsan o zaman caf caf olması şart. yine tüm logoların ölçüleri eşit olmak zorunda 4 cm di sanırım ölçüsü belki yanlışta olabilir unuttum şimdi. bunlara dikkat edersen çok iyi işler çıkartırsın.
Bu mesajdan alıntı yap