bilboard uygulama

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - bilboard uygulama ...

bilboard uygulama
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

bilboard uygulama

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bilboard yapıştırma konusunda büyük sıkıntılarımız var. çok aşırı kırışıklıklar oluyor. ankarada ki bilboardlara bakıyorum çok düzgün.
klitorin diye bir ilacı sulandırıp fırçayla bilboarda sürüyoruz ve üzerine blueback kağıdını uyguluyoruz fırçayla. ne yaptıysam kırışıklıkların önüne geçemedim. çok dikkat ediyorum ama yinede kabarıklıklar ve kırışıklıklar oluyor. bunun farklı bir yolu var mı? nasıl yapmalıyım bilginiz varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 20-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilboardlar tek parça olarak uygulanmaz, iki parça halinde basıp parça parça uygularsanız çok daha rahat olur,,, benim bildiğim kadarıyla bilboardlar parçalı uygulanır... tek parça altından kalkamazsın arkadaşım bilboard uygulama
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 20-03-2009 #3
bilboardlar tek parça olarak uygulanmaz, iki parça halinde basıp parça parça uygularsanız çok daha rahat olur,,, benim bildiğim kadarıyla bilboardlar parçalı uygulanır... tek parça altından kalkamazsın arkadaşım bilboard uygulama
teşekkür ederim yorumun için ama ben 4 parçada yapotım 3 parçada yaptım 2 parçada yaptım tek parça da yaptım. bu sorunu her türlü yaşadım. sorun parçada değil

sanırım bu konu hakkında kimsenin bir bilgisi yok bilboard uygulama bilen biri çıkarsa çok kişiye yardımcı olacak
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2009 #4
bu konu hakkında bilgisi olan yok sanırım. bir bilen çıksa çook kişye yardımcı olacak gibi görnüyor bilboard uygulama
Bu mesajdan alıntı yap
ggrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ggrafik

Grafiker / Konya

Alt 24-03-2009 #5
bilboard kağıtlarını önceden ıslatacaksın, ıslak uygulayacaksın yani. kuru uyguluyorsan ondan kabarma yapar.
ayrıca 3-6-12 parça yapıştığı gibi tek parçada yapıştırılır. ama sen 3 ten fazla yapma zamandan kazanırsın.
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 25-03-2009 #6
önceden ıslatacaksın derken yapıştırıken ıslakmı olması gerekli?
Bu mesajdan alıntı yap
elit reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elit reklam

Baskıcı / Kocaeli

Alt 25-03-2009 #7
evet arkadaşım yapıştırırken ıslak olması lazım yapıştırmadan önce 20dk gibi suda beklet cıkar ve yapıştırmayı dene eminin iyi sonuç alıcaksın korkma kağıda bişey olmazbilboard uygulama
Bu mesajdan alıntı yap
grafidimedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafidimedya

Grafiker / Samsun

Alt 30-03-2009 #8
katılıyorum.yada yapıştırma ile hiç uğraşmayacaksın,
Billboard'ın içten içe ebatına uygun vinyl baskı ile reklamlarını tanıtacaksın.kenarlarına vida,zımba vb.. pot kalmayacak bir şekilde montajını yapacaksın..buda benim fikrim bilboard uygulama
Bu mesajdan alıntı yap
MartmediaGrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MartmediaGrafik

Grafiker / Balıkesir

Alt 01-07-2009 #9
ARKADASIM BASILMIS OLAN Billboard parcalari once takimlanir daha sonra da fazla kalmamak kaydi ile su icinde bekletilir. Tahminen uygulamadan once 30 dk su icinde bekletilmesi uygundur. Su tum parcalar icine islemelidir. ancak bekletilme suresi kullanilmis olan BlueBack kagit kalitesine gore degiskendir. bu konuda dikkatli olmani da ayrica tavsiye ederim....

İyi calismalar
MartMEDIA Grafik
Bu mesajdan alıntı yap
MartmediaGrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MartmediaGrafik

Grafiker / Balıkesir

Alt 01-07-2009 #10
Takimlanir derken uygulama yapilacak 3 parca montaj sirasina gore siralanmali ve ic ice konmalidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları