Bilecik Üniversitesine yapmış olduğum afiş

Afiş Tasarımı - Bilecik Üniversitesine yapmış olduğum afiş Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum pek beğenmediniz galiba arkadaşlar...

muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Dosya23
Alt 04-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum

pek beğenmediniz galiba arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pilot43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pilot43

Grafiker / Kütahya

Alt 06-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadas msnin varsa bir profesonel tasarim yapalim sana istersen ben almanyadan tasarimciyim bunun üc sene egitimini gördüm yardim ci olurum
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #3
bence bundan çok ayrı bir şey dene beğenmemek değil, emek verilmiş bir şeyi beğenmemek ayıp bilmiyorum. yalnız şöyle ifade etmeliyim eksiklikleri ve fazlalıkları çok. bence bunu tamamen sil kafandan aklını iyice boşalt iç bir kahve yeniden yap. bu tasarımdan illa gelir yapışır birşeyler onları farklı yorumlamayı dene ama bence sen yapmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #4
teşekkür ederim yorumlarınız için yeni mezun olduğum için bi çok eksiğim var fikir verici düşünceler bana hep yardımcı olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #5
fon fena değil bence onun üzerinden gidebilirsin sen çok sevdiysen. yazılara uyguladığın strokelar çok kalın değil mi sence de? yazıları dairesel yazman güzel ama okunuşu zorlaştırmış özellikle panayırda. belki onları uzun uzun yazmak yerine kavramsal olarak anlatma yoluna gidebilirsin. ya da yazılara o kadar sıkışmış havası vermeden neler yapabilirsin bir düşün bakalım... ya da yazılar sıkışık olacaksa onun da güzel bir yolu bulunabilinir. mikrofon illa ki şenlikte var ama bilemiyorum uymamış bu afişe. tamamen vazgeç demiyorum yaptığın herşeyden ama sayfanı temizleyip öyle başla ki aklın başka şeylere açılabilsin.
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #6
sağol düşünceleri kaide alıp değerlendiricem yazıların için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 07-09-2008 #7
ben bilecikliyim
bir bilecikli olarak çalışmanın yetersiz olduğunu söyleyebilirim
gösterişsiz renkler brushlar yazı fontları vs.vs.vs.
ayrıca üniversiteyle ilgili hiçbir malzeme yok (örneğin logosu)
sitedeki diğer çalışmaları incelemeni öneririm
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #8
benim yaptığımda okulun logosu yoktu onu okula logoyu da bizim bölümdeki arkadaşlar yaptı lakin seçilmemişti daha eski bir çalışma zaten
Bu mesajdan alıntı yap
superclarkie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superclarkie(36)

Ressam / İstanbul

Alt 11-09-2008 #9
hımm ya kardeş kusura bakmada söylemek zorundayım..affına sığnıyorum yani bu afişte gördüklerimi söylemezsem sana kötülük etmiş olurum..bu tür afişleri çok gördüm. copy+past yöntemiyle yapılmış gibi hepsi tabiri caiz ise çakma bir afiş olmuş .. daha orjinal fikirler düşünmen gerek Bilecik Üniversitesine yapmış olduğum afiş başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
okanazli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okanazli

Grafiker / Bilecik

Alt 12-09-2008 #10
Bilecik Üniversitesi faaliyete girmeden afişleri dolaşmaya başlamış ancak afiş yeterli gözükmüyor. Renkler uyumlu değil yazı tipleri daha güzel olabilir. Ufak tefek dokunuşlarla güzel hal alabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, bilecik, olduğum, yapmış, üniversitesine