bilen biri vardır mutalaka :)

Photoshop Dersleri - bilen biri vardır mutalaka :) ...

chymera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chymera

Webmaster / Kayseri

Alt 16-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapılışıyla ilgili ufak bi ders verecek gönüllü aranıyor bilen biri vardır mutalaka :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
önce yazıyı ve baloncukları transparan olarak oluştur. sonra beğendiğin bir arka planı onların üzerine yapıştır. muhtemelen böyle yapmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-01-2011 #3
photoshop değil de llustartorda yapılmış o ders anlatmıştı ama nerde olduğunu hatırlamıyorum bence google araştır
Bu mesajdan alıntı yap
chymera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chymera

Webmaster / Kayseri

Alt 16-01-2011 #4
ne diye arttırcam bilen biri vardır mutalaka :)

+ ilgili fontu nerden tahsis ederim dafont filan demeyin baktım milyon tane var hani bi ara resmi atıosun da fontu buluodu öyle bi site vardı onu hatırlayan varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
53tosun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

53tosun

Öğrenci (Diğer) / Rize

Alt 08-03-2011 #5
Gradient tool ile yapıldıgını düşünüyorum . Rengarenk yaptıktan sonra layer kısmından "color" işaretlersen aynı renklere ulaşabilirsin . ( gradient tool rengarek seçili olacak )
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 08-03-2011 #6
Uygun zemini ve yazıyı hazırlar sonrada clipping mask uygularsınız... 3 harfe de ayrı ayrı clipping mask uygularsanız aynı sonuca ulaşırsınız...

ßirazdan iş yerine ulaştığımda resimli bi anlatım gönderebilirim eğer elini benden daha çabuk tutan birisi çıkmazsa bilen biri vardır mutalaka :)

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
tQbRk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tQbRk

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2011 #7
Ukela'nin dediği gibi yazı ve zemini hazırla bir sürü yuvarlak çizerek yapabilirsin. sonrada mask uygulayarak yazıya oturtursun bilen biri vardır mutalaka :)
Bu mesajdan alıntı yap
Burnett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burnett(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-03-2011 #8
Arkadaşlar bende sizin anlatımınızdan Clipping Mask felan hiç bir şey anlamadım bilen biri vardır mutalaka :).Bana da Clipping Mask nedir,nasıl yapılır anlatabilecek var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 08-03-2011 #9

Yapılışıyla ilgili ufak bi ders verecek gönüllü aranıyor bilen biri vardır mutalaka :)

Arkadaşlar bende sizin anlatımınızdan Clipping Mask felan hiç bir şey anlamadım bilen biri vardır mutalaka :).Bana da Clipping Mask nedir,nasıl yapılır anlatabilecek var mı acaba?

Arkadaşlar BURAYA tıklayark resimli anlatıma ulaşabilirsiniz, umarım işinize yarar...
Bu mesajdan alıntı yap
Burnett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burnett(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-03-2011 #10
Evet çok teşekkür ederim :3.+Puan vermek istiyorum ama önceki konuda verdiğim için bilen biri vardır mutalaka :).
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları