Bilen var mı? antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Bilen var mı? antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak ...

Bilen var mı? antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak
karolincamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karolincamur

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak zorunda mıyım?Yanlış yerde soruyorsam kusura bakmayın..nerede sorucamı bilemedim:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorunuzu tam olarak anlayamadım şahsen?! Nerede kullanmayı planlıyorsunuz başka?
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2009 #3
Merhaba,
antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak zorunda mıyım?Yanlış yerde soruyorsam kusura bakmayın..nerede sorucamı bilemedim:worried:
Saydığınız evraklarda logonuzu kullanmak zorundasınız Bilen var mı? antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak
Bu mesajdan alıntı yap
karolincamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karolincamur

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2009 #4
Saydığınız evraklarda logonuzu kullanmak zorundasınız Bilen var mı? antetli kağıt, antetli zarf vs de faturada kullandığım logomu kullanmak
Faturada kullandığım logonun aynısı mı olmak zorunda yasal olarak.Ben başka bir logo kullanmak istiyordum ama:sadsmile:

resmi olarak bu istediğim bilgiye verilecek bir cevap yok mu burda:anlamadim:
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2009 #5
Faturada kullandığım logonun aynısı mı olmak zorunda yasal olarak.Ben başka bir logo kullanmak istiyordum ama:sadsmile:

resmi olarak bu istediğim bilgiye verilecek bir cevap yok mu burda:anlamadim:
Öyle bir mecburiyet yok. Fakat neden markalaşma için istikrarlı ve beğendiğiniz logonuzu her yerde kullanmayı tercih etmek yerine değişik logolar kullanmayı tercih ediyorsunuz?

Bu gün Coca Cola'nın (Loki Cola Font) yazı karakteri ile kendi adınızı bile yazsanız bakanlar ilk olarak orada Coca Cola yazdığını hissedebilirler. Bu istikrarlı bir şekilde logosunu her yerde aynı kullanan işletmenin bir başarısıdır. Neden sizin de böyle bir markanız olmasın?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 01-12-2009 #6
Fatura, resmî belgedir ama antetli kâğıt ve antetli zarf, resmî belge değildir.

Kurumsal kimliğinizi umursamıyorsanız, istediğiniz logoyu kullanın, kime ne?
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-01-2010 #7
tabiki hepsinde aynı logoyu kullanmalıısnız çünkü kurumsal kimlik bunlar
Bu mesajdan alıntı yap