Bilene Helal olsun

Graficafe - Bilene Helal olsun Sponsorlu Bağlantılar Az sonra okuyacağınız soruyu doğru cevaplayabilen üyemize hakkaten helal olsun dicem...Ve şunu da ekliyim..Bu sorunun cevabını doğru verebilen kişi katil potansiyeli olabilen kişidir..Virginia Üniversitesi Criminal Psikoloji Görevlilerinin Hazırladığı ...

Bilene Helal olsun
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Bilene Helal olsun

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Az sonra okuyacağınız soruyu doğru cevaplayabilen üyemize hakkaten helal olsun dicem...Ve şunu da ekliyim..Bu sorunun cevabını doğru verebilen kişi katil potansiyeli olabilen kişidir..Virginia Üniversitesi Criminal Psikoloji Görevlilerinin Hazırladığı Bir Soru...

Neyse sorumuza geçelim...

Efendim iki kız kardeş ve anneleri beraber yaşıyorlarmış..Bir gün kader bu ya anne vefat etmiş..İki kız kardeş cenazede ağlarlarken kızlardan büyük olanı bir adam görmüş cenazede...Birden adama deliler gibi aşık olmuş...(Bu adamı ne abla ne de ufak kardeş daha önce hiç bir yerde görmemişler)...Ama adam annelerini tanıyor olacakki cenazeye gelmiş...

Büyük kız aradan bir kaç hafta geçmesine rağmen o gördüğü adamı unutamamış..Hatta annesinin ölümünden daha çok o gördüğü adamı düşünüyormuş...

Aradan 1 hafta geçmiş ve küçük kız kardeş'te ölmüş...

SİZCE SEBEBİ NE OLABİLİR?

Alıntı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben cevabını biliyorum pm' den yazayım; ayıp olur oyun daha yeni başlamış... mümkünse doğru diye haykırın burada Bilene Helal olsun bu arada önceden kendim bulmuştum yanıtı...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #3
Bunu cezaevindeki mahkumlara sorduklarında kısa sürede bilmişler...Bilene Helal olsun
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 22-04-2009 #4
kız adamı tekrar görebilmek için kardeşini öldürmüş
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #5
Bunu cezaevindeki mahkumlara sorduklarında kısa sürede bilmişler...Bilene Helal olsun
evet ya katil olabilecekler biliyormuş sadece söylenceye göre; ben olabilirim potansiyelim demek ki....
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #6
aman korkutma bizi Bilene Helal olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-04-2009 #7
ya gece gece var yaa ben bunu sabaha kadar dusunurum şimdi çözümleme yapıyorum Bilene Helal olsun
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #8
aman korkutma bizi Bilene Helal olsun
Siz korkmayın canım, siteye girip; inatla logo lazım kim yapacak diyenler korksun Bilene Helal olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Andrerendless isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Andrerendless

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-04-2009 #9
abi söyleyin şunu kafayı yemek üzereyim Bilene Helal olsunD

kız adamı tekrar görebilmek için kardeşini öldürmüş
yoksa cevap bu mu Bilene Helal olsun
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #10
mct0033 isimli arkadaş söylemiş ya zaten...

Kadın adamı cenazede gördüğü için yakınlarından(akraba) birisi oldugunu düşünmüş ve tekrar bir cenaze olursa adamı tekrar görebileceği kanaatine vararak kardeşini heba etmiş Bilene Helal olsun Bu kadar psikopat insanlar var işte dünyadaBilene Helal olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları