Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilet ebatları

yunusyosma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaşlar bana biletixin bilet ebatları lazım çok aradım ama sureklı farklı sayılar cıkıyor , elinde bileti olan ölçüp bana yollarsa çok sevinirim :sweating:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Resmi bir bilet yapacaksanız bunun ebadı standarttır 5x6 cm dir. Resmi evrak basan matbaalardan örneğini alabilirsin. Eğer resmi ( Maliye mühürü) olmadan bir bilet olucaksa istersen 50x70 şeklinde devasa bir çalışmada olabilir.

yunusyosma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya resmi olmayacak okul için bi çalısma yanı ödev olacak ögretmen orjınal biletix in ebatlarını istiyor . 5x6 biraz kucuk değil mi hocam ya ?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya resmi olmayacak okul için bi çalısma yanı ödev olacak ögretmen orjınal biletix in ebatlarını istiyor . 5x6 biraz kucuk değil mi hocam ya ?

maliye mühür logolarının ebadı her yırtılan yer (perforaj) için 5x6 cm dir..soldan 2 cm boşluk bırakır, 5x6, 5x6, 5x6 şeklinde 3 adet bilet yaparsın.. Resmi hali budur.

Resmi olmayan hali ise kafana göredir. 3 adet 8x8 kare yaparsın. El soldakine 2 cm fazlalık yaparsın ki dikiş için alan olsun. Kısacası resmi olmayan tüm biletlerin ebatları bir değildir.