Bilet Etiket Ticket Vector

Vektörel - Bilet Etiket Ticket Vector ...

RaTRoJaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RaTRoJaN

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 28-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

EPS | 5 Files | 2mb

RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
belki konuyla alakasız olucak ama bu etiketin yapıldığı yeri bilen varmı? (ticket yazan)
Bu mesajdan alıntı yap

RaTRoJaN

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 28-04-2009 #3
belki konuyla alakasız olucak ama bu etiketin yapıldığı yeri bilen varmı? (ticket yazan)
Matbaalar yaparlar!
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #4
Matbaalar yaparlar!
bende matbaacıyım Bilet Etiket Ticket Vector maalesef matbaalar yapmıyor özel bir sistem etiketi bunun üzerine çalışan etiketçiler mutlaka var ama henüz bulamadım başka bi sistemle ürettim başarılıda oldu fakat orjinal halini üretebilen bir firma var ise maliyet bakımından görüşmek isterim o sebepten sordum... konunun yeri burası değil farkındayım ama karşıma çıktığı için yazdım
Bu mesajdan alıntı yap

RaTRoJaN

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 28-04-2009 #5
bende matbaacıyım Bilet Etiket Ticket Vector maalesef matbaalar yapmıyor özel bir sistem etiketi bunun üzerine çalışan etiketçiler mutlaka var ama henüz bulamadım başka bi sistemle ürettim başarılıda oldu fakat orjinal halini üretebilen bir firma var ise maliyet bakımından görüşmek isterim o sebepten sordum... konunun yeri burası değil farkındayım ama karşıma çıktığı için yazdım
kusura bakma upload yapiyordum direk matbaa diye yazmisim bunu bir arkadasim yapiyor Moskovada ama Bilet Etiket Ticket Vector parti ticket larda kullanirdi devamlida denk gelirdim bir kactanede belese getirdigim partide oldu Bilet Etiket Ticket Vector baglanti kurar bilgilendiririm sizi sayin grafikerkartal kullandigi makina falan v.s gibi... matbaa cevabi icin tekrar ozur :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #6
kusura bakma upload yapiyordum direk matbaa diye yazmisim bunu bir arkadasim yapiyor Moskovada ama Bilet Etiket Ticket Vector parti ticket larda kullanirdi devamlida denk gelirdim bir kactanede belese getirdigim partide oldu Bilet Etiket Ticket Vector baglanti kurar bilgilendiririm sizi sayin grafikerkartal kullandigi makina falan v.s gibi... matbaa cevabi icin tekrar ozur :angel:
Bilet Etiket Ticket Vector est. önemli değil olur bazen öyle işi oldumu insanın Bilet Etiket Ticket Vector sana zahmet hangi makinada basıldığını öğrenirsen çok iyi olur. Yurtdışında çok yaygın fakat ülkemizde sadece oyun makinalarında kullanılmakta o yüzden pek yapan yok...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #7
Bu tip işler için Rusya ya kadar uzanmayın bence... Bilet Etiket Ticket Vector Flexo baskı sistemiyle ve rulo karton vasıtasıyla kolayca yapılacak şeyler bunlar...
Bu mesajdan alıntı yap
matrak104 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrak104

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #8
link ölmüş. Güncelleyebilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
etiket ticket vector