Bilet koçanı düşünün içerisinde 50 sayfa var ve her sayfada farklı numara!

Corel Draw - Bilet koçanı düşünün içerisinde 50 sayfa var ve her sayfada farklı numara! Sponsorlu Bağlantılar :sadsmile: Öncelikle merhaba, yeni gelen siparişi nasıl yapacağımı bilemiyorum . Bilet koçanı düşünün içerisinde 50 sayfa var ve her sayfada farklı numara! buraya kadar herşey güzel fakat bu ...

shadow_wodahs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_wodahs

Grafiker / İstanbul

Dosya22

Alt 25-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sadsmile:

Öncelikle merhaba,

yeni gelen siparişi nasıl yapacağımı bilemiyorum Bilet koçanı düşünün içerisinde 50 sayfa var ve her sayfada farklı numara!. Bilet koçanı düşünün içerisinde 50 sayfa var ve her sayfada farklı numara! buraya kadar herşey güzel fakat bu numaraları numaratör şeklinde değilde birbirinden farklı QR Kod şeklinde yapılmam isteniyor. ve şuan geçen rakam 1000 cilt! Toplam 50.000 adet QR kod!

Şimdi öncelikle digital baskı firmalarıyla görüştüm değişken data baskısı yapıyorlar fakat QR kod olarak değil :/.

Bende kodları kendim oluşturup corelde montajlamak istiyorum.
Ben 50.000 adet .png veya .eps olarak QR kod hazırladım. Bunları Corelde nasıl montajlarım. Tek tek bitmez gibi gözüküyor dile kolay 50.000 değişken!

Bildiginiz macro, script falan varmıdır acaba?

Şimdiden çok teşekkürler!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
monster merge, variable adlarında iki makro var bu işin hakkından gelebilecek.
Bu mesajdan alıntı yap
shadow_wodahs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_wodahs

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2012 #3
Çok teşekkür ederim tavsiyen için, gece halletmeye çalışacağım inşallah işe yarar.
Bu mesajdan alıntı yap