Bilge Adama Kayıt Olmayı Düşünüyorum Lütfen Yardım...

Graficafe - Bilge Adama Kayıt Olmayı Düşünüyorum Lütfen Yardım... ...

burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Dosya23

Alt 17-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıkta belirttiğim gibi bilge adam kayıt olmayı düşünüyorum bu aralar şubat ayı sonuna kadar %15 felan indirim varmış bide öğrencilere indirim varmış. Arkadaşlar ne kadar olur maliyeti ? Ve Tavsite Edebilecek varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilge Adam'ın bir sürü kursu var. Hangisine kaydolmayı düşünüyorsun?
Ama benim genel fikrim, gidip iyi bir yerde çıraklık yapmanın tüm kurslardan daha iyi olduğu yönündedir.
Bu mesajdan alıntı yap
CTRL_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CTRL_z

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #3
bi yönden ''alicinki'' ye katılıyorum alaylı yetişmek daha faydalı oluyor.
ama illaki gideceğim diyorsan bi kursa bilge adama git derim.
Bu mesajdan alıntı yap
omerkorkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerkorkmazer

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #4
Bilgeadama para vermek için zaman kollamak yerine bir matbaa ile başla arkadaşım, her şeyin tadı da eğitimi de mutfağında olur matbaa sonra renk ayrımı yada dijital baskı tavsiyem sonrası sana kalmış

Çırak olmadan usta olamazsın
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 18-02-2012 #5
web tasarım için gidicem ve grafikerlik arkadaşlar çıraklık derken nasıl yani ben iznikte oturuyorum küçük bir ilçe web tasarım alanında hiç bir şey yok matbaa var tabela yapınmm yerleri felan var ama oralarda sadece grafikerliğimi geliştirmiş olurum web tasarımda bişey yapamam ?
Bu mesajdan alıntı yap
gsugurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gsugurcan

Karikatürist / İstanbul

Alt 04-03-2012 #6
Bilge Adam çok uygun fiyata satıyorum arkadaşlar ilgilenirseniz 0554 944 63 29 kariyer kartı grafik tasarımdan ingilizce kursuna kadar bir çok bölümü dahil olmak üzere..
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 04-03-2012 #7
Bu foruma çok girmem bi gireyim dedim ve bilge adamı görünce direkt konuya atlatım. SAKIN GİTME KARDEŞİM! Ben antalya daki bilge adama gittim. o kadar verdiğin para, emek ve zaman boşa gidiyor. Sakın gitme. Normal amatör bir kursun verdiği eğitimin aynısı veriyor adı sadece bilge adam. Bize programlardaki araçları kullanmayı gösterdiler. Sana bu gösterdikleri eğitimle hiç bir yerde çalışamaz ve hiç bir iş yapamazsın. Verdikleri reklamlara ve kişilerin yazdıklarına sakın bakma. İstersen sana kursa birlikte gittiğim arkadaşların numaralarını veririm onlarla da konuşursun ama sakın böyle bir sahtekar kursa gitme. Hocaları çok eğitimsiz ve profesyonel değil.... Sakın... Paranla rezil olursun...
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 04-03-2012 #8
Bu foruma çok girmem bi gireyim dedim ve bilge adamı görünce direkt konuya atlatım. SAKIN GİTME KARDEŞİM! Ben antalya daki bilge adama gittim. o kadar verdiğin para, emek ve zaman boşa gidiyor. Sakın gitme. Normal amatör bir kursun verdiği eğitimin aynısı veriyor adı sadece bilge adam. Bize programlardaki araçları kullanmayı gösterdiler. Sana bu gösterdikleri eğitimle hiç bir yerde çalışamaz ve hiç bir iş yapamazsın. Verdikleri reklamlara ve kişilerin yazdıklarına sakın bakma. İstersen sana kursa birlikte gittiğim arkadaşların numaralarını veririm onlarla da konuşursun ama sakın böyle bir sahtekar kursa gitme. Hocaları çok eğitimsiz ve profesyonel değil.... Sakın... Paranla rezil olursun...
Eğer gerçekten arkadaşın dediği gibi tasarım değilde program öğretiyolarsa bencede parana yazık edersin.

Programı bir şekilde öğrenirsin,( bende evde kendi kendime öğrendim ) asıl öenmli olan tasarım yönünü geliştirebilmen.

Zaten grafik programlarını ücretsiz öğreten belediye kursları var.
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Dosya13
Alt 05-03-2012 #9
Eğer gerçekten arkadaşın dediği gibi tasarım değilde program öğretiyolarsa bencede parana yazık edersin.

Programı bir şekilde öğrenirsin,( bende evde kendi kendime öğrendim ) asıl öenmli olan tasarım yönünü geliştirebilmen.

Zaten grafik programlarını ücretsiz öğreten belediye kursları var.

grafik programlarını zaten biliyorum kardeşim ondan yana sıkıntı yok ben web tasarım ve grafik tasarım öğrenmek istiyorum bilge adamda program değil tasarım öğretiyolar Bilge Adama Kayıt Olmayı Düşünüyorum Lütfen Yardım...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2012 #10
grafik programlarını zaten biliyorum kardeşim ondan yana sıkıntı yok ben web tasarım ve grafik tasarım öğrenmek istiyorum bilge adamda program değil tasarım öğretiyolar Bilge Adama Kayıt Olmayı Düşünüyorum Lütfen Yardım...
Öğrettikleri tasarımlardan bir kaç tane örnek gösterebilir misin? Gerçekten merak içindeyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları