Bilge modüler tanıtım sistemleri

Logo Tasarımları - Bilge modüler tanıtım sistemleri Sponsorlu Bağlantılar...

ilter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilter

Grafiker / Konya

Alt 06-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilter

Grafiker / Konya

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sayfadaki tek yorumsuz konu benimki bende kendime yazayım dedim Bilge modüler tanıtım sistemleri
Bu mesajdan alıntı yap

ilter

Grafiker / Konya

Alt 06-06-2009 #3
kimse yokmuuuuuu
Bu mesajdan alıntı yap
billiejan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

billiejan(32)

Grafiker / Edirne

Alt 06-06-2009 #4
Ben Geldim. Bilge modüler tanıtım sistemleri Daha çok Tekstil firmasının logosuna benzemiş. Gayet Güzel ama Hizmeti vurgulamıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #5
bu logo kesinlikle basıma uygun bir logo değil.. font çok ince oldugundan ve kıvrımları diger harflerle birleşiyor olmasından logonun küçülmesi durumunda yazı okunmicaktır. aynı zamanda alt yazının köşelere dıfır olması tek satır olması logoyu dagıtmış .. bunun yanı sıra logonun küçülmesi halinde oda okunmacak kadar küçük bir şekilde yazılmış.. yinede emeğinize sağlık ..
Bu mesajdan alıntı yap

ilter

Grafiker / Konya

Alt 06-06-2009 #6
bu logo kesinlikle basıma uygun bir logo değil..

yorumunuz için teşekkürler yanlız kafama takılan bir kaç soru var acaba sizin bildiğiniz baskı teknikleri nelerdirki bu fontu basamayacak. yada çalışmalarınızı baskıya gönderirken küçük ve ince fontları kullanıldığını farz edelim ne yapıyorsunuz. yada. logo yapmak için mecburen kalın font mu kullanılmalı. engin bilgilerinize
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2009 #7
Calligraphy karakter kullanımı logomudur? Yada olabilitesi olmasına rağmen logo sınıflandırmasında çok basite kaçmıyormu?

Baskıda elbetteki sorun çıkmaz ama modüler tanıtım sistemleri sektöründe, firma isminin Calligraphy karakterde kullanımı ve logo pşarak sunumu biraz değil baya bir kolaycılık değilmidir?
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2009 #8
yorumunuz için teşekkürler yanlız kafama takılan bir kaç soru var acaba sizin bildiğiniz baskı teknikleri nelerdirki bu fontu basamayacak. yada çalışmalarınızı baskıya gönderirken küçük ve ince fontları kullanıldığını farz edelim ne yapıyorsunuz. yada. logo yapmak için mecburen kalın font mu kullanılmalı. engin bilgilerinize
Arkadaşım bu bir logoysa tabiki bu kadar çok ince çizgiden kaçmalısın .. Sonuçta logolar 2 cme kadar küçültülüyor.. basılır evet ama basıldığında okunur mu .. Bütün mesele bu..

Yaklaşık logonun kullanım boyutu bu halindeyken bu logoyu siz görebiliyor musunuz ?
Bu haldeyken gördüğünüz gibi alt yazı hiç okunmuyor..Bilge yazısıda buge gibi gözüküyor..
Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-06-2009 #9
bencede üzerinde biraz daha çalışmalısın...eline sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
zelda76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zelda76

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2009 #10
modüler sistemleri demişsin bu cok kibar bi logo olmuş bikaç altarnatif daha calışabilirsin font daki uzayan kıvrımlar hem üste hemde alta vermen kullanımı zorlaştırmış tek tarafta kullan illa bu yazı tipi istiyorsan cünki ozaman daha geniş olabilir yazı karakteri.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları