bilgem koleji totem çalışması

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - bilgem koleji totem çalışması Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınız değerlidir......

selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 28-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bilgem koleji totem çalışması yorumlarınız değerlidir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 28-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sevgili Selim ilk önce baskı detaylarında seni bilgilendireyim çalışman dijital baskıda basıldığında çok fazla efekt kullanmışsınki yazılarda heleki (bilgem koleji) logosundaki efektler ekranda gözüktüğü gibi hoş olmucaktır. Sonra konuyu totem çalışması olarak açmışsın çalışman billboard olacak galiba çalışman dolu dolu gözüküyor lakin çok eksikleri var.
Çok fazla yazı var her birininde yazı fontu ve renkleri farklıki buda karışıklığa yol açıyor. Eline sağlık benim sana söyleyebileğim yorumlar bu kadar. başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 28-12-2009 #3
öncelikle yorumunuz için teşekkürler çalışma 6x3 metre dışardan aydınlatmalı yerden yüksekliği 9 mt olan bir totem olacak iç cephe baskı alınacak bu tür çalışmlarım çok oldu ve sorunsuz baskı aldık ilginiz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2009 #4
Ellerinize sağlık o zaman deyip, umut ediyorum "professiyonel", "profesyonel" olarak değişmiştir baskıdan önce.
Bu mesajdan alıntı yap

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 28-12-2009 #5
Ellerinize sağlık o zaman deyip, umut ediyorum "professiyonel", "profesyonel" olarak değişmiştir baskıdan önce.
valla fark etmemiştim bu gün müşteri görecek çalışmayı yorumunuz ve dikkatiniz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 28-12-2009 #6
Bu sitenin güzelliği bu işte.bilgem koleji totem çalışması Gözden kaçan hataların bir başka arkadaşımız tarafından farkediliyor olması.
Bu mesajdan alıntı yap