bilgi edinmek istiyorum..

Temel Tasarım İlkeleri - bilgi edinmek istiyorum.. Sponsorlu Bağlantılar grafik tasarım okumayı dusunuyorum eskişehirde, unıversite okumadan tasarımlara baslıyabilirmiyim tecrube edinmek için? hangi tasarım programını onerirsiniz baslangıç için?...

ebubekiryalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebubekiryalcin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik tasarım okumayı dusunuyorum eskişehirde, unıversite okumadan tasarımlara baslıyabilirmiyim tecrube edinmek için? hangi tasarım programını onerirsiniz baslangıç için?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrlk

Grafiker / Mersin

Alt 29-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik tasarım okumayı dusunuyorum eskişehirde, unıversite okumadan tasarımlara baslıyabilirmiyim tecrube edinmek için? hangi tasarım programını onerirsiniz baslangıç için?
merhaba, merak ettim kaç yaşındasın ve neden grafik tasarımı seçmek istiyorsun?
Bu mesajdan alıntı yap
sweetng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sweetng

Grafiker / Yalova

Alt 01-06-2012 #3

ajans işleri yapmak istiyorsan katalog,katvizit, logo, kurumsal kimlik, afiş gibi...
photoshop, illustrator, corel öğrenmeye çalış tabi bunları öğrenmek o kadar kolay değil. hadi öğrendin diyelim tasarım yapmak da kolay değil hadi onuda yaptın diyelim müşteriye beğendirmek en zor iş... ayrıca sadece program öğrenerek tasarım yapamassın çok araştırman lazım, tutorial izlemen lazım kendini çok geliştirmen lazım ve bunu içinde çok zman lazım eğer işi öğrenmek istiyorsan bir yerde stajer olarak başlaya bilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap