Bilgi Paylaşımı

Temel Tasarım İlkeleri - Bilgi Paylaşımı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam şimdiden özür diliyorum. Benim sizlerle paylaşmak istediğim konu ben şuan ajans görünümlü ama aslında matbaa olan bir yerde grafikerlik yapıyorum yalnız ...

Bilgi Paylaşımı
ozyuksek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozyuksek

Grafiker / Kocaeli

Bilgi Paylaşımı

Alt 23-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam şimdiden özür diliyorum.
Benim sizlerle paylaşmak istediğim konu ben şuan ajans görünümlü ama aslında matbaa olan bir yerde grafikerlik yapıyorum yalnız ben burada kendimi geliştiremiyorum ve neredeyse 1 yıl olacak üniversiteyi bitirir bitirmez buraya başlamıştım sizce ben program kursuna gitmelimiyim (bilge adam vb.) yoksa iş iştemi öğreniliyor deneyim ve önerilerinizi aktarırsanız çok sevinirim. Program bilgilerimi soracak olursanızda illustratör,photoshop orta derece indesing işe başlangıç seviyesinde kullanabiliyorum.Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Matbaa Marketim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Matbaa Marketim

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba bence kursa flan gitme çalıştıgın yerde öğrenmelisin sadece sna lazım olan şey biraz çaba biz doğuştan öğrenmedik getir götür işleri yapıyordum başlarken
Bu mesajdan alıntı yap