Bilgisayar bölümünden mezunun maaşı

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Bilgisayar bölümünden mezunun maaşı ...

cinefil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cinefil

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 16-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben bilgisayar öğretmenliği okuyorum.. kafama birşey takıldı... ben üniversitede grafik okumuyorum.. genellikle yazılım görüyoruz(C,C#,delphi,php,asp,java falan filan)... işverenin maaş verme niceliklerinde lise mezunu gibi mi maaş alırım (tabi üniversiteyi bitirdiğimde eğer grafiker olursam).. ben grafik programları ile uğraşmayı seviyorum.. hoşuma gidiyor... KISACASI ben bilgisayar öğretmenlğinden mezun olup, kursa gidip grafiker olsam alacağım maaş lise mezunu olan grafiker gibi mi olur, yoksa garafik tasarımdan mezun olan grafiker gibi mi olur? cevap verirseniz sevinirim Bilgisayar bölümünden mezunun maaşı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Alt 17-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana kalirsa artik diplomaya gore maas alma isi yanlizca ihale usulu calisan firmalarda var. Cunku ihale almak icin muhendis teknisyen vs. gibi diplomali ne kadar cok elemanin varsa o kadar iyi olur. Bunlarda genelde buyuk yazilim firmalari oluyor. Yaptigin ise gore verimliligine gore alacagin maas degisir. Tabi PATRON en buyuk etken Bilgisayar bölümünden mezunun maaşı
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 17-01-2012 #3
madem bu yazılım dillerini biliyorsunuz, size tavsiyem dijital sanatlara yönelmeniz yönünde olacaktır. Diğer bir çok sektörden farklı olarak Bizim sektörde maaşı çalışan belirler. Şu kadar istiyorum dersiniz. Verirler vermezler o ayrı konu...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap