Bilgisayar Şirketi Kartvizit Tasarımım

Kartvizit Tasarımları - Bilgisayar Şirketi Kartvizit Tasarımım ...

hasanserdararas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanserdararas

Grafiker / Rize

Dosya16

Alt 17-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Hatalarımı yüzüme vurun acımayın. Bilgisayar Şirketi Kartvizit TasarımımBilgisayar Şirketi Kartvizit Tasarımım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozguraskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraskan

Webmaster / İstanbul

Alt 17-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım Şık Yalnız Sağdaki Resimler Biraz Daha Profesyonel Olabilir Onlar Kötü Duruyor. Artı Baskıya Attığın Zaman Ttnet ve Web Adresini Göremeyebilirsin Bilgin Olsun Bilgisayar Şirketi Kartvizit Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
hasanserdararas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanserdararas

Grafiker / Rize

teşekkürler

Alt 17-10-2015 #3
resimler konusunda çok muzdaripim. düzgün resim bulmak çok zor bu konularda. ama kartvizit küçük görüneceğinden pek de belli olmaz diye düşündüm. Baskı konusunda da öyle bir sorun yaşamayız ins. ona göre baskıya vereceğim yer ile görüşürüm heralde.Bilgisayar Şirketi Kartvizit Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
b3krkdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b3krkdk

Grafiker / Ankara

Alt 11-12-2015 #4
Kartvizitten çok broşür gibi olmuş sanki ama... Ön yüz hangisi, arka yüz hangisi çok ayırtedilebilir değil...
Bu mesajdan alıntı yap