Bilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor - Dünya Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Bilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor - Dünya Geneli ...

PCIT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PCIT

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Ben Almanyada Universite okuyan bir Gencim. Ek is olarak Bilgisayar ve Telefon tamiri yapiyorum ve bu yüzden Sirketim icin bir Websayfasina ihtiyacim var.
Sayfanin aslinda Wordpress üzeri olmasini istiyorum ama sizinde tekliflerinize acigim.
Ödeme sekli Paypal üzeri yapilacaktir.
Tekliflerinizi PM olarak ya Skpye dan bekliyorum.

Saygilar

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor - Dünya GeneliBilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor - Dünya GeneliBilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor - Dünya GeneliBilgisayar Tamir sitesi icin Tasarimci araniyor - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
brucle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brucle

Hiç Biri / İzmir

mrb

Alt 30-06-2013 #3
LÜTFEN SİZLERİN İŞVERENLERE ULAŞMASI İÇİN VERİLEN MAİL veya TELEFONLAR İLE İRTİBAT KURUNUZ.

ben site istediğniz gibi bir site tasarlayabilirim ayrıca pc ve tel tamiri konusunda kendime fazlasıyla guveniyorum. numaramı vereceğim isterseniz arayın daha detaylı konuşabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
Tasarim5net isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tasarim5net

Webmaster / İstanbul

Alt 01-07-2013 #4
skype'den eklendi
Bu mesajdan alıntı yap
tyfnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyfnd

Webmaster / İstanbul

Alt 01-07-2013 #5
Mail gönderildi...