Bilgisayarı Yönet bölümünden birimi sil dediğim disk:(

Windows - Bilgisayarı Yönet bölümünden birimi sil dediğim disk:( ...

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Dosya15

Alt 14-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar yine bir sorun ile karşınızdayımBilgisayarı Yönet bölümünden birimi sil dediğim disk:(

1TBlik diskimi (İçinde değerli işlerim olan) Usb diskteki birimi sil diyeceğime 1TBye dedim ve pat saniyeler için diskim Unallocated oldu dün geceden beri araştırmalar içindeyim kesinlikle biçimlendirme yapmayın diyorlar ve korkumdan birşey yapamadım elim kolum bağlı kaldı bu işlem dosyaları silmemiş sadece içindekiler bölümünü silmiş gibi birşeymiş yani tek sevindiğim nokta orada bir köy var uzakta ve dosylarım orada bunu biliyorum.

Eğer bu konuda tecrübe sahibi bir arkadaş varsa yardımcı olursa memnun ve müteşekkir olacağım.Bilgisayarı Yönet bölümünden birimi sil dediğim disk:(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Caner5516 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 15-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ben laptopa format atarken yanlışlıkla yedek diski silmiştim ardından bir çok veri kurtarma programı denedim sadece aşağıdaki programla kurtarabildim dosyaları bir deneyin isterseniz.İnternette tam sürümünü bulabilirsiniz aratarak ismini yazıyorum sadece
iCare Data Recovery
Bu mesajdan alıntı yap
porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2016 #3
Çok teşekkür ederim şuan bir program buldum işe yarıyor. Kurtarma işi bittikten sonra burada en azından başına böyle bir olay gelenlere yardımcı olması açısından paylaşımda bulunacağım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
birimi sil komutu, clean disk, disk yöneticisi, manage computer, silinen birim kurtarma