bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...

Graficafe - bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı... ...

cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Naciye;

Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Zipsiz, zapsız olduğun gibi... Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz'in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor. Sana çok güveniyorum, bu mektubumu başkasına forward etmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ben, seninle evleneceğim Naciye. Evleninceye kadar da söz; sana hiçbir şey insert etmeyeceğim. Evlenmeden önce DR NORTON'dan randevu aldım, ikimiz de usulen bir virus taramasından geçeceğiz. Merak etme hiç bilmediğim software'lerle ilişkim olmadı. Senin için hardware'i taş gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim için software güzelliği hardware güzelliğinden önde gelir. Naciye, seninle biz çok dvd'ler seyredeceğiz. Sana evlilik yıldönümünde 24 hızlı rewritable dvd alacağım. Pembe slotlu kasamız, içinde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olacağız. Daha sonra da ver elini internet. Sana güzel görünmek için öyle çok çalışacağım ki, üç hafta sonra karşına yirmibir inch plazma ekran gibi çıkacağım. Ondan sonra istersen beni duvarına bile asabilirsin. Akşamları dizlerinin üzerinde bir laptop gibi yatacağım. Asla uyku moduna geçmeyeceğim Naciye. Biz seninle ışıkları kapatıp kucaklarımızda klavye sabahlara kadar chat edeceğiz. Ancak ilk yıllarda senden biraz tasarruflu olmanı isteyeceğim, onun için screen saver, standbye modu vs. anlarsın ya açık dikkatli olmanı isteyeceğim. Salonumuzun baş köşesine babamın eski 10 megabaytlık bilgisayarını koyacağım, malum şark köşeleri bana hep çok Sıcak gelmiştir, yanına da 5,25 lik disketler. O biçim nostalji olacak. Hatta yılbaşı akşamları tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geliştireceğiz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uyacağız. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacağız. Aramızda ayrı gayri olmayacak, herkes birbirinin sörfüne saygı duyacak. O seni istemeye anasını gönderen herifin sitesini crack ettim, anasını da hack edeceğim. Ben geleneklere sadık kalmak istiyorum seker Naciyecigim. TV kartını kız tarafı alırmış. Seni, çeyiz sandığındaki emek emek doldurduğun cd-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan beş taşlı bir yüzük siparişi verdim bile. Nikahımızda da real player çalacak... Home page'indekilere de çok selam, her baytını öpüyorum, CPU'm daima seninle... =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 01-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mükemmel bayıldım valla,hele 'Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacağız.'
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-08-2008 #3
bende okuyunca koptum yaa geçekten kim yazdıysa harika olmuşş =)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-08-2008 #4
çok komik olmuşbilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...)bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...:
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 09-08-2008 #5
Çok güzel bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2008 #6
süper olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 19-09-2008 #7
ahah çok iyi ya bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı... CPU'm daime seninle bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #8
çok güzelmiş paylaşım için saolbilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 15-11-2009 #9
bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...Dbilgisayarın Naciye'ye olan aşkı... Heyt be ! bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...
Teşekkürler zevkle okudum bilgisayarın Naciye'ye olan aşkı...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aşkı, bilgisayarın, naciyeye, olan